Vad är bonusjakten?
Välj säsong:
Slutställning Bonusjakten 2023/2024 | ||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Plac. | Namn | Klubb | Poäng | J ä m j ö O p e n |
R o s l a g e n O p e n |
V a x h o l m O p e n |
S t o c k h o l m s - D M u t e |
V i b y O p e n |
S i b b a m å l a O p e n |
V a x h o l m I n d o o r C u p |
S t o c k h o l m s - D M i n n e |
|||||||||||||
1 | Kent Sundahl | Carlskrona Hsc | 170 | 15 | 10 | 5 | 15 | 15 | 5 | 5 | 0 | x | 10 | x | 15 | 25 | 20 | 5 | 10 | 10 | 10 | 15 | x | 0 |
2 | Sandor Bodi | Växjö Hsk | 125 | 5 | x | 20 | x | x | x | x | x | 15 | x | x | x | 30 | 40 | 0 | 5 | x | x | x | x | 10 |
3 | Inge Skoglöv | Jämjö Hsk | 120 | 0 | 5 | 10 | 5 | 10 | 0 | 5 | 5 | x | 10 | x | 10 | x | 30 | 5 | 20 | 0 | 5 | 0 | x | 5 |
4 | Ingvar Eriksson | Carlskrona Hsc | 115 | 5 | 5 | 0 | 10 | 0 | 5 | 5 | 0 | x | 20 | x | 5 | 10 | 0 | 15 | 0 | 5 | 5 | 5 | x | 25 |
5 | Gert Karlsson | Korpen Åseda | 110 | x | 5 | 10 | 5 | 25 | 10 | 0 | x | x | x | x | 5 | 20 | x | x | x | x | 20 | x | x | 10 |
6 | Tobias Gneupel | Sibbamåla | 105 | x | 15 | x | 0 | 10 | x | x | 20 | x | 5 | x | x | x | x | 25 | 0 | 15 | 15 | x | x | x |
7 | Jean Fredriksson Väre | Balders Hsk | 100 | x | 0 | 0 | 10 | 10 | 5 | 0 | x | x | x | 25 | 0 | 10 | x | 0 | 15 | 10 | 0 | x | 0 | 15 |
8 | Peter Olsson | Dynapac Hsc | 85 | 0 | 15 | 15 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | x | 10 | x | 0 | x | 15 | 0 | 0 | 10 | 0 | 10 | x | 0 |
9 | Malira Eriksson | Balders HSK | 75 | x | x | x | 5 | 0 | 10 | 0 | x | x | x | 15 | x | 5 | x | x | 15 | 10 | 5 | x | x | 10 |
10 | Magnus Israelsson | Sibbamåla | 70 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | x | x | 5 | x | 10 | x | x | x | x | 10 | 5 | 5 | 10 | 5 | x | 15 |
11 | Matthias Gneupel | Sibbamåla | 65 | 0 | 5 | 10 | 10 | 0 | x | x | 5 | x | 0 | x | x | x | x | 15 | 15 | x | 5 | x | x | x |
11 | Matz Karlsson | Korpen Åseda | 65 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 15 | 10 | 5 | 0 | x | x | 0 | 10 | 10 | 5 | x | x | x | x | x | x |
11 | Leo Andersson | Carlskrona Hsc | 65 | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | 0 | 10 | 10 | x | 5 | x | 5 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | 5 |
14 | Lars-Erik Ottosson | Lanternan | 60 | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | x | x | 0 | x | 5 | x | 0 | x | 20 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | x | 5 |
14 | Louise Tollstam | Dynapac Hsc | 60 | 5 | 5 | 5 | 10 | 5 | x | x | 15 | x | 0 | x | x | x | x | 5 | 0 | 10 | x | 0 | x | x |
14 | Kristian Jältsäter | Vaxholm Hsk | 60 | x | 5 | 5 | 0 | 5 | 15 | 0 | x | x | x | 5 | x | 5 | x | 5 | x | 5 | 5 | x | 5 | x |
17 | Tommy Karlsson | Sibbamåla | 50 | x | x | x | x | x | x | x | 10 | x | 15 | x | x | x | x | 10 | 10 | x | 5 | 0 | x | 0 |
17 | Gilbert Pettersson | Lanternan | 50 | x | 0 | 0 | 5 | 5 | x | x | 5 | x | 0 | x | 15 | x | 10 | 5 | 0 | 0 | x | 0 | x | 5 |
17 | Anitha Fabbeke | Dynapac Hsc | 50 | 0 | x | 10 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | x | 10 | x | 0 | x | 10 | 5 | 0 | 5 | x | 0 | x | 0 |
20 | Olle Ottosson | Dynapac Hsc | 45 | 5 | x | 5 | 0 | x | x | x | 5 | x | 15 | x | x | x | 0 | 5 | 10 | 0 | x | 0 | x | 0 |
20 | Daniel Mårtensson | Jämjö Hsk | 45 | 10 | 0 | 5 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | x | x | x | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | x | 0 |
22 | Marcus Johansson | Växjö Hsk | 40 | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | 0 | 0 | 15 | 5 | 5 | x | x | x | x | 15 |
22 | Marcus Peterson | Balders HSK | 40 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 5 | 10 | 5 | x | 15 | 5 |
22 | Natalie Sundahl | Carlskrona Hsc | 40 | 0 | 5 | 5 | x | x | 0 | 5 | 5 | x | x | x | 0 | x | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 5 | x | 0 |
22 | Mattias Olsson | Dynapac Hsc | 40 | x | 0 | 0 | 10 | 5 | x | x | 10 | x | 0 | x | 5 | x | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | x | x |
22 | Maire Johansson | Växjö Hsk | 40 | 0 | x | 0 | 0 | 5 | x | x | x | 10 | x | x | 0 | 5 | 10 | 0 | 5 | x | 5 | x | x | 0 |
27 | Gebriela Kostantinos | Korpen Åseda | 35 | x | x | x | x | x | x | x | x | 25 | x | x | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | x | x | x | x | x |
27 | Mats Mårtensson | Jämjö Hsk | 35 | x | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | x | x | x | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | x | 5 |
27 | Torgny Rågfeldt | Viby HSK | 35 | x | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 5 | x | x | x | 5 | x | 0 | x | 0 | 0 | 0 | 0 | x | 5 | 10 |
30 | Björn Landberg | Vaxholm Hsk | 30 | x | x | x | 5 | 0 | 15 | 0 | x | x | x | 0 | x | 0 | x | 5 | x | 0 | 5 | x | x | x |
30 | Martin Anjou | Balders HSK | 30 | x | x | x | x | x | 5 | 5 | x | x | x | 0 | 0 | 0 | x | x | 0 | 5 | 10 | x | 0 | 5 |
32 | Lars Johannesson | Jämjö Hsk | 25 | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x | 0 | x | x | x | 0 | x | 20 | 0 | 5 | 0 | x | 0 | x | x |
32 | Johan Johansson | Tingsryd Hsc | 25 | 15 | x | 0 | 0 | x | x | x | x | 5 | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | 5 |
32 | Carina Gneupel | Sibbamåla | 25 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | x | 10 |
32 | Mikael Grönskog | Sibbamåla | 25 | x | 0 | 0 | 10 | 0 | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | 5 | 10 | 0 | 0 | x | 0 |
32 | Göran Olofsson | Korpen Nybro | 25 | 0 | 5 | x | 0 | 0 | x | x | 0 | 0 | x | x | 5 | 0 | 10 | 0 | 5 | x | x | x | x | 0 |
32 | Janne Pettersson | Balders Hsk | 25 | x | x | x | 5 | 0 | x | x | x | x | x | 5 | 5 | 10 | x | x | 0 | x | 0 | x | 0 | x |
32 | Berndt Pettersson | Lanternan | 25 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | x | x | 0 | x | 0 | x | 5 | x | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | x | 0 |
32 | Ronny Lundberg | Lanternan | 25 | 0 | 0 | 5 | 5 | 5 | x | x | 0 | x | 0 | x | 0 | x | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | x | 0 |
32 | Kerstin Svensson | Växjö Hsk | 25 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | x | x | 5 | x | 0 | 0 | x | x | 0 | x | x | 0 |
41 | Peter Olofsson | Korpen Nybro | 20 | 0 | 0 | x | x | 0 | x | x | 0 | 10 | x | x | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | x | x | x | x | 0 |
41 | Joel Sundahl | Carlskrona Hsc | 20 | 0 | 0 | 5 | x | x | 0 | 10 | 0 | x | 0 | x | x | 0 | x | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | x | x |
41 | Tomas Lindahl | Korpen Åseda | 20 | 0 | 10 | x | 5 | x | x | x | x | 0 | x | x | 0 | 0 | x | 5 | x | x | x | x | x | x |
41 | Bengt Fabbeke | Dynapac Hsc | 20 | 0 | x | 5 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | x | 0 | x | 0 | x | 0 | 0 | 5 | 0 | x | 0 | x | 0 |
41 | Ingegerd Pettersson | Lanternan | 20 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | x | x | 0 | x | x | x | 5 | x | 0 | 0 | 5 | 0 | x | 5 | x | 0 |
41 | Roger Eriksson | Balders HSK | 20 | x | x | x | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x | 0 | 5 | 0 | x | x | 5 | 5 | 0 | x | 5 | 0 |
41 | Bengt Andersson | Växjö Hsk | 20 | x | 5 | x | 5 | 0 | x | x | x | 0 | x | x | 5 | x | 0 | x | 5 | x | x | x | x | x |
48 | Mathias Zetterlund | Vaxholm Hsk | 15 | x | x | x | x | x | x | 15 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
48 | Roy Dahlén | Dynapac Hsc | 15 | x | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | x | 0 | x | x | x | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x |
48 | Göran Mårtensson | Jämjö Hsk | 15 | x | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x | 0 | x | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | x | x | 10 |
48 | Fredrik Lundin | Lanternan | 15 | x | 10 | 5 | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
48 | Mikael Hansson | Lanternan | 15 | x | 10 | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
48 | Christian Balsiger | Värends Hsk | 15 | x | x | x | x | x | x | x | x | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 10 |
48 | Sebastian Israelsson | Sibbamåla | 15 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | 0 | x | 5 | x | x | x | x | 0 | 0 | x | 5 | x | x | x |
48 | Max Bodi | Växjö Hsk | 15 | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | x | x | x | x | x |
48 | Rosa Karlsson | Sibbamåla | 15 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 5 | x | x | x | x | 5 | 5 | x | x | 0 | x | 0 |
57 | Emma Anjou | Balders HSK | 10 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | 10 | 0 | 0 | x | x | 0 | 0 | 0 | x | 0 | 0 |
57 | Martin Antic | Värends Hsk | 10 | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | 10 | x | x | x | x | x | x | x |
57 | Micael Carlsson | Värends Hsk | 10 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 10 |
57 | Jarita Fredriksson Väre | Balders Hsk | 10 | x | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x | 0 | 5 | 0 | x | x | 0 | 0 | 0 | x | 0 | 5 |
57 | Ulf Svensson | Jämjö Hsk | 10 | x | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | 0 | x | x | x | 5 | x | 0 | x | 0 | 0 | x | 5 | x | 0 |
57 | Åke Bergqvist | Tingsryd Hsc | 10 | 0 | x | 5 | 5 | x | x | x | 0 | 0 | x | x | 0 | x | 0 | 0 | x | 0 | x | x | x | 0 |
57 | Solveig Axelsson | Växjö Hsk | 10 | x | x | x | 5 | 0 | x | x | x | 0 | x | x | 0 | x | 5 | 0 | 0 | x | 0 | x | x | 0 |
57 | Ulrika Rydell | Värends Hsk | 10 | 5 | x | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | 5 |
57 | Malena Rågfeldt | Balders HSK | 10 | x | x | x | 0 | 5 | 0 | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x |
57 | Erik Smiding | Vaxholm Hsk | 10 | x | x | x | 5 | 0 | 5 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x |
57 | Pascal Letter | Balders HSK | 10 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | 5 | x | x | x | 0 | 0 | 5 | x | 0 | x |
57 | Maria Andersson | Team Småland | 10 | x | x | x | 0 | 5 | x | x | x | 5 | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | 0 |
57 | Håkan Thorsjö | Växjö Hsk | 10 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | x | x | 0 |
57 | Irene Pettersson | Lanternan | 10 | x | 0 | 5 | 0 | 5 | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
57 | Jakob Härdling | Vaxholm | 10 | x | x | x | x | x | x | 5 | x | x | x | 0 | x | 5 | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x |
57 | Magnus Härdling | Vaxholm | 10 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | 5 | x | 0 | x | x | x | 0 | x | x | 5 | x |
57 | Julius Gneupel | Sibbamåla | 10 | x | 0 | x | 5 | x | x | x | x | x | 5 | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x |
57 | Johan Viitanen | Viby HSK | 10 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 5 | x | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x |
75 | Dan Hallstan | Växjö Hsk | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | 0 | x | 0 | 5 | 0 | x | x | x | x | 0 |
75 | Christer Blomgren | Lanternan | 5 | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x | 0 | x | 0 | x | 5 | x | 0 | 0 | 0 | x | x | 0 | x | 0 |
75 | Thomas Dahl | Växjö Hsk | 5 | 0 | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x | 5 | x | x | 0 | x | 0 | x | 0 | x | 0 | x | x | 0 |
75 | Lasse Brincner | Söders Hsk | 5 | 0 | 0 | 0 | x | x | 0 | 5 | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | 0 | 0 | x | x | 0 |
75 | Bernt Olsson | Jämjö Hsk | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | x | x | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | 0 | x | 0 |
75 | Ewa Malmqvist | Jämjö Hsk | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | x | x | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 |
75 | Bela Bodi | Växjö Hsk | 5 | 0 | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x | 0 | x | x | x | 0 | 5 | x | x | x | x | x | x | 0 |
75 | Malin Löwberg | Balders Hsk | 5 | x | x | x | 0 | 5 | x | x | x | x | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x |
75 | Ted Lilja | Lanternan | 5 | x | 0 | 0 | x | 0 | x | x | 5 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | 0 | x | x |
75 | Anton Rågfeldt | Balders HSK | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | 0 | 5 | 0 | x | 0 | x |
75 | Jonny Åberg | Balders HSK | 5 | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | 0 | 5 | x | 0 | x |
75 | Lukas Bern | Dynapac Hsc | 5 | x | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | 0 | x | 5 | x | x |
75 | Mona Razzaz | Viby | 5 | x | x | x | x | x | x | 5 | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x |
75 | Torbjörn Svennberg | Balders HSK | 5 | x | x | x | x | x | 0 | 5 | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x |
75 | Amanda Blomgren | Lanternan | 5 | x | 5 | 0 | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | 0 | x | x |
75 | Tobias Bodi Nilsson | Växjö Hsk | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | 0 | x | 5 | x | 0 | x | x | x | x | 0 |
75 | Marianne Karlsson | Jämjö Hsk | 5 | x | 0 | 5 | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
75 | Hernan Hernandez | Jämjö Hsk | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 5 | 0 | 0 | x | x | 0 | x | x |
75 | Mats Arbring | Söders | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | 5 |
75 | Julia Anjou | Balders HSK | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | 0 | x | x | 0 | 5 |
75 | Christoffer Väre | Balders HSK | 5 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | 5 | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x |
75 | Lotta Sundin | Vaxholm Hsk | 5 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 5 | 0 | x | x | x |
75 | Julia Eriksson | Balders HSK | 5 | x | x | x | x | x | x | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x |
75 | Roland Andreasson | Lanternan | 5 | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 5 | x | x | x | x |
75 | Therese Fredriksson | PBHSPC | 5 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 5 | x | x | x |
75 | Lisbeth Nygaard-Karlsson | Tingsryd Hsc | 5 | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
75 | Marcus Karlsson | Jämjö Hsk | 5 | x | x | x | x | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
75 | Erik Isaksson | Korpen Åseda | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
75 | Alex Rydell | Värends Hsk | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 5 |
104 | Stefan Olofsson | Korpen Nybro | 0 | 0 | 0 | x | 0 | 0 | x | x | 0 | 0 | x | x | x | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | 0 |
104 | Alf Svensson | Korpen Åseda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x | 0 | x | x | 0 | 0 | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x |
104 | Ove Klasson | Tingsryd Hsc | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | 0 | x | 0 | 0 | x | 0 | x | x | x | 0 |
104 | Leif Sundahl | Carlskrona Hsc | 0 | 0 | x | x | 0 | 0 | x | x | 0 | x | 0 | x | 0 | x | x | x | 0 | 0 | x | 0 | x | 0 |
104 | Emilia Holgersson | Carlskrona Hsc | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x |
104 | Björn Gabrielsson | Vaxholm Hsk | 0 | x | x | x | 0 | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | 0 | 0 | x | 0 | x |
104 | Clara Larsson | Värends Hsk | 0 | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 |
104 | Morgan Athle | Dynapac Hsc | 0 | x | x | x | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Charlotte Fredriksson Väre | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | 0 | 0 | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x |
104 | Yvonne Karlsson | Sibbamåla | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | 0 | 0 | x | 0 | 0 | x | x |
104 | Hugo Eriksson | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 |
104 | Jonas Klarström | Team Småland | 0 | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | 0 | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | 0 |
104 | Lars Elmeskär | Sibbamåla | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | 0 | x | 0 |
104 | Jeremia Karlsson | Korpen Åseda | 0 | x | x | x | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Jan Petersson | Lanternan | 0 | 0 | x | 0 | 0 | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Kim Knudsen | Värends Hsk | 0 | x | x | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Rasmus Olsson | Dynapac Hsc | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | 0 | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x |
104 | Johan Rågfeldt | Viby | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x |
104 | Sofia Härdling | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x |
104 | Arne Blihd | Lanternan | 0 | x | 0 | 0 | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | 0 | x | x |
104 | Pia Grönskog | Sibbamåla | 0 | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | 0 | x | 0 |
104 | Ingegärd Holmquist | Lanternan | 0 | x | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Bella Israelsson | Sibbamåla | 0 | x | x | x | 0 | 0 | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Karin Gullbrand | Söders Hsk | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x |
104 | Kjell Åkesson | Lanternan | 0 | x | 0 | 0 | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x |
104 | Lisbeth Blihd | Lanternan | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | 0 | x | x |
104 | Hugo Bark | Värends Hsk | 0 | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 |
104 | Linnea Gneupel | Sibbamåla | 0 | x | 0 | x | 0 | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 |
104 | Emil Nilsson | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | 0 |
104 | Ulrik Hofer | Lanternan | 0 | x | 0 | 0 | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Moje Liljegren | Tingsryd Hsc | 0 | 0 | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Kerstin Petersen | Växjö Hsk | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Alice Jältsäter | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Anders Karlsson | Värends Hsk | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Camilla Nord | Sibbamåla | 0 | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
104 | Elias Ericsson | Sibbamåla | 0 | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
104 | Jimmy Athle | Köping | 0 | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
104 | Robert Karlsson | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x |
104 | Peter Olsson 2 | Dynapac | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | 0 | x | x |
104 | Göran Örjebo | Vaxholm Hsk | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | 0 | x |
104 | Emanuel Hafmar | jämjö | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | 0 | x | x | x | 0 |
104 | Uffe Callerström | Viby HSK | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Björn Jismark | Viby HSK | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Katta Jismark | Viby HSK | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Lena Palovaara | Viby HSK | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Caroline Jismark | Viby HSK | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Kenneth Andersson | Lanternan | 0 | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Emelie Sjöberg | Söders Hsk | 0 | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Malin Nilsson | Athleterna | 0 | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Carina Tikkanen | Athleterna | 0 | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Jimmy Carlsson | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Hasse Johansson | Tingsryd Hsc | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Felix Lumphe | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Daniel Olsson | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x |
104 | Christer Eriksson | Korpen Nybro | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x |
104 | Susanne Simonsson | Lanternan | 0 | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x |
104 | Heidi Svärd | PBHSPC | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
104 | Linus Bomler | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x |
104 | Linnea Printzlow | Sibbamåla | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | 0 | x | x |
104 | Elin Olsson | Dynapac Hsc | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x |
104 | Eva Åkesson | Lanternan | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x |
104 | Lilian Karlqvist | Lanternan | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | 0 | x | x |
104 | Tomas Olofsson | Korpen Nybro | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 |
104 | Bertil Carlsson | Tingsryd Hsc | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 |
104 | Ingela Thorsjö | Växjö Hsk | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | 0 |
104 | Luie Von Dahn | 4Wheels | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x |
104 | Hamza Music | 4Wheels | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x |
104 | Tage Gallenmüller | 4Wheels | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x |
104 | Nat Olsson | Storkarna | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x |
104 | Gustav Svensson | 4Wheels | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x |
104 | Carina Andersson | Dynapac | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x |
104 | Mimmi Reindahl | Dynapac | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x |
104 | Liza Larsson | PBSHPC | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Linus Blom | Vaxholm HSK | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | David Norr | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Kajsa Johansson | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Helene Johansson | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Sofia Karlsson | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Ellen Gorgiev | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Maria Axelsson | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Anton Engvall | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Ebba Kronhamn | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Dessire Lundin | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Ingrid Diedrichs | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Moa | Årsta | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Wendela Gripenberg | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Adam Carlsson | Dynapac Hsc | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Anders Johansson | Dynapac Hsc | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Anders Johansson 2 | Dynapac Hsc | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Rebecka Lundin | Dynapac Hsc | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Hjalmar Fredriksson | Dynapac Hsc | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Palle Schjölin | Tingsryd Hsc | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Christer Pettersson | Tingsryd Hsc | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Albin Möller | Carlskrona Hsc | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Lennart Karlsson | Tingsryd Hsc | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Jörgen Estgren | Lanternan | 0 | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Saga Karlberg | Jämjö Hsk | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Anders Alriksson | Dynapac | 0 | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Christoffer Lovén | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Martin Smeds | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Olle Lovén | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Micke Anjou | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Andre Kuusisto | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Daniella Liljemon | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Kelly Frödin | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Ebba Lovén | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Pia Brovold | Vaxholm Hsk | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Karen Jältsäter | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Sabina Rydberg | Vaxholm Hsk | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Micael Karlsson | Värends Hsk | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Christer Brincner | Söders Hsk | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Åse Larsson | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Thomas Diedrichs | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Jerry Viksten | Korpen Åseda | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Johan Karlsson | Korpen Åseda | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Krister Nygren | Korpen Åseda | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Arne Nygren | Korpen Åseda | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Emil Rehn | Korpen Åseda | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Joakim Strand | Korpen Åseda | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Sune Olsson | Korpen Nybro | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Bo Petersson | Korpen Nybro | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Per-Olof Johansson | Sibbamåla | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
104 | Mona Andersson | Storkarna | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x |
104 | Tony Borgström | Storkarna | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x |
104 | Ulf Callerström | Viby HSK | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
104 | David Welin Berger | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
104 | Rasmus Karlsson | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
104 | Pelle Svensson | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
104 | Mats Kögl | Köping | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
104 | Lars Sjöberg | Köping | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
104 | Janne Branting | Köping | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
104 | Nils-Erik Branting | Köping | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
104 | Camilla Svensson | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
104 | Renée Rosen Berecz | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
104 | Louise Jansson | PBHSPC | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
104 | Filip Gorgiev | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
104 | Anton Brantheim | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
104 | Andreas Candelöf | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
104 | Maria Gernandt | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
104 | Björn Bydén | PBHSPC | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
104 | Conny Bark | Värends Hsk | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 |
104 | Sandra Rydell | Värends Hsk | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 |
104 | Anders Bergqvist | Tingsryd Hsc | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 |
Svenska HästskoKastarFörbundet (SvHKF) 2023 |
Har du synpunkter, frågor eller upptäckt något fel på hemsidan kontakta gärna webmaster Tomas Lindahl |
Delar av material som finns på svhkf sidor är skyddat enligt lagen om upphovsrätt. |
Eftertryck eller annan kopiering är strängeligen förbjuden. Copyright © svhkf.se |