Banner
Sportlotteriet

Bonusjakten 2019/2020
Plac. Namn Klubb Poäng M
o
h
e
d
a

O
p
e
n
J
ä
m
j
ö

O
p
e
n
V
a
x
h
o
l
m

O
p
e
n
S
i
b
b
a
m
å
l
a

O
p
e
n
1 Kent Sundahl Carlskrona Hsc 80 20 20 10 10 20 x x x x x x x x x x x x
1 Peter Olsson Dynapac Hsc 80 10 20 25 15 0 10 x x x x x x x x x x x
3 Matz Karlsson Korpen Åseda 70 5 20 20 5 20 x x x x x x x x x x x x
4 Sandor Bodi Växjö Hsk 65 5 15 15 15 15 0 x x x x x x x x x x x
5 Gert Karlsson Korpen Åseda 60 10 15 10 10 15 0 x x x x x x x x x x x
6 Leo Andersson Carlskrona Hsc 55 20 15 5 10 5 x x x x x x x x x x x x
6 Hathaichonlanee Phaengphui Växjö Hsk 55 x 15 20 5 15 x x x x x x x x x x x x
8 Matthias Gneupel Sibbamåla 50 15 x 10 10 15 0 x x x x x x x x x x x
9 Maire Johansson Växjö Hsk 40 10 15 x 15 0 x x x x x x x x x x x x
9 Anita Fabbeke Dynapac Hsc 40 0 15 5 5 10 5 x x x x x x x x x x x
11 Ingvar Eriksson Carlskrona Hsc 35 0 0 10 15 10 x x x x x x x x x x x x
11 Lisbeth Nygaard-Karlsson Tingsryd Hsc 35 x 15 x 10 5 5 x x x x x x x x x x x
13 Kerstin Svensson Växjö Hsk 30 5 0 10 10 0 5 x x x x x x x x x x x
13 Björn Landberg Vaxholm Hsk 30 x x x 5 20 5 x x x x x x x x x x x
13 Johan Johansson Tingsryd Hsc 30 x x 0 5 15 10 x x x x x x x x x x x
13 Lasse Brincner Värends Hsk 30 10 10 0 0 0 10 x x x x x x x x x x x
17 Gebriela Kostantinos Korpen Åseda 25 10 x 15 0 0 x x x x x x x x x x x x
17 Ewa Malmqvist Jämjö Hsk 25 x 15 5 0 5 x x x x x x x x x x x x
17 Bengt Fabbeke Dynapac Hsc 25 10 x 5 5 5 0 x x x x x x x x x x x
17 Stefan Tollstam Dynapac Hsc 25 0 10 0 0 5 10 x x x x x x x x x x x
21 Lars Johanesson Jämjö Hsk 20 x 5 5 10 x x x x x x x x x x x x x
21 Tobias Gneupel Sibbamåla 20 x x x 20 x x x x x x x x x x x x x
21 Tomas Lindahl Korpen Åseda 20 5 x 0 10 5 x x x x x x x x x x x x
21 Kristian Jältsäter Vaxholm Hsk 20 x x x 15 5 0 x x x x x x x x x x x
21 Olle Ottosson Dynapac Hsc 20 x x x 10 10 x x x x x x x x x x x x
21 Sandra Widlund Växjö Hsk 20 x 0 0 5 15 x x x x x x x x x x x x
21 Björn Gabrielsson Vaxholm Hsk 20 x x x 0 10 10 x x x x x x x x x x x
28 Ronny Lundberg Lanternan 15 x 15 0 0 0 x x x x x x x x x x x x
28 Joel Sundahl Carlskrona Hsc 15 5 0 10 0 0 x x x x x x x x x x x x
28 Thomas Dahl Växjö Hsk 15 x 5 5 5 0 x x x x x x x x x x x x
28 Christer Lööv Värends Hsk 15 0 x 0 15 x x x x x x x x x x x x x
28 Göran Olofsson Korpen Nybro 15 5 5 0 0 5 x x x x x x x x x x x x
28 Marianne Karlsson Jämjö Hsk 15 x 0 10 0 5 x x x x x x x x x x x x
28 Louise Tollstam Dynapac Hsc 15 x 5 0 5 5 x x x x x x x x x x x x
28 Yamonlada Damnoegam Växjö Hsk 15 x 0 0 10 5 x x x x x x x x x x x x
28 Hans Johansson Tingsryd Hsc 15 x x x 10 5 x x x x x x x x x x x x
28 Anders Johansson Dynapac Hsc 15 x 5 0 0 5 5 x x x x x x x x x x x
38 Kerstin Petersen Växjö Hsk 10 x x 0 10 x x x x x x x x x x x x x
38 Tony Borgström Carlskrona Hsc 10 x x x 0 10 x x x x x x x x x x x x
38 Maj-Britt Jarl Växjö Hsk 10 10 0 0 x x x x x x x x x x x x x x
38 Magnus Israelsson Sibbamåla 10 5 5 0 0 0 x x x x x x x x x x x x
38 Bengt Andersson Växjö Hsk 10 5 5 0 0 0 x x x x x x x x x x x x
38 Leif Sundahl Carlskrona Hsc 10 5 x 5 0 0 x x x x x x x x x x x x
38 Göran Mårtensson Jämjö Hsk 10 x 5 5 0 0 x x x x x x x x x x x x
38 Peter Edlund Dynapac Hsc 10 x 0 10 0 0 x x x x x x x x x x x x
38 Jan Petersson Lanternan 10 x x 10 0 0 x x x x x x x x x x x x
38 Klara Larsson Värends Hsk 10 0 5 0 5 0 x x x x x x x x x x x x
38 Christer Blomgren Lanternan 10 x 5 0 5 0 0 x x x x x x x x x x x
38 Bernt Olsson Jämjö Hsk 10 x 5 0 5 0 x x x x x x x x x x x x
38 Carina Gneupel Sibbamåla 10 0 x 5 5 0 0 x x x x x x x x x x x
38 Bo Petersson Korpen Nybro 10 0 x 0 10 0 x x x x x x x x x x x x
38 Paul Karlsson Lessebo Hsk 10 x x x 10 x x x x x x x x x x x x x
38 Bo Fransson Lessebo Hsk 10 x x x 10 x x x x x x x x x x x x x
38 Bela Bodi Växjö Hsk 10 5 0 0 0 5 x x x x x x x x x x x x
38 Natalie Sundahl Carlskrona Hsc 10 0 0 0 5 5 x x x x x x x x x x x x
38 Lennart Karlsson Tingsryd Hsc 10 x 5 x 0 x 5 x x x x x x x x x x x
38 Roy Dahlén Dynapac Hsc 10 x 0 0 0 5 5 x x x x x x x x x x x
38 Martin Silven Sollentuna 10 x x x x x 10 x x x x x x x x x x x
59 Mona Andersson Carlskrona Hsc 5 x x x 0 5 x x x x x x x x x x x x
59 Dan Hallstan Växjö Hsk 5 5 0 0 0 0 0 x x x x x x x x x x x
59 Solveig Axelsson Växjö Hsk 5 5 0 0 0 0 0 x x x x x x x x x x x
59 Mattias Karlberg Jämjö Hsk 5 x 5 x x x x x x x x x x x x x x x
59 Fredrik Lundin Lanternan 5 x 5 x x x x x x x x x x x x x x x
59 Berndt Pettersson Lanternan 5 x 0 5 0 0 x x x x x x x x x x x x
59 Daniel Mårtensson Jämjö Hsk 5 x 0 5 0 0 x x x x x x x x x x x x
59 Martin Antic Värends Hsk 5 0 0 5 0 0 0 x x x x x x x x x x x
59 Ingegerd Pettersson Lanternan 5 x x 5 0 0 x x x x x x x x x x x x
59 Inge Skoglöw Jämjö Hsk 5 x x 5 0 0 x x x x x x x x x x x x
59 Roland Andreasson Lanternan 5 x x 5 x x x x x x x x x x x x x x
59 Kjell Åkesson Lanternan 5 x x 5 x x x x x x x x x x x x x x
59 Per-Anders Gustavsson Lanternan 5 x x 5 x x x x x x x x x x x x x x
59 Lukas Bern Dynapac Hsc 5 x 0 x 5 0 x x x x x x x x x x x x
59 Jörgen Holmqvist Lessebo Hsk 5 x x x 5 x x x x x x x x x x x x x
59 Annika Milsten Tingsryd Hsc 5 x x x 5 0 x x x x x x x x x x x x
59 Leif Ahlex Lessebo Hsk 5 x x x 5 x x x x x x x x x x x x x
59 Johanna Hyväinen/Johansson Tingsryd Hsc 5 x x x 5 0 x x x x x x x x x x x x
59 Christer Brincner Värends Hsk 5 0 x x 0 5 0 x x x x x x x x x x x
59 Janne Johansson Tingsryd Hsc 5 x x x x 5 x x x x x x x x x x x x
59 Jonas Zetterlund Vaxholm 5 x x x x x 5 x x x x x x x x x x x
59 Isabelle Åkesson Vaxholm 5 x x x x x 5 x x x x x x x x x x x
81 Bengt-Erik Holmberg Tingsryd Hsc 0 x x x x x 0 x x x x x x x x x x x
81 Andreas Gundersen Vaxholm Hsk 0 x x x x x 0 x x x x x x x x x x x
81 Victor Bengtsson Vaxholm 0 x x x x x 0 x x x x x x x x x x x
81 Thomas Diedrichs Vaxholm Hsk 0 x x x x x 0 x x x x x x x x x x x
81 Theo Fresk Sollentuna 0 x x x x x 0 x x x x x x x x x x x
81 Simon Pahlin Vaxholm 0 x x x x x 0 x x x x x x x x x x x
81 Nils Brovold Vaxholm 0 x x x x x 0 x x x x x x x x x x x
81 Milla Westergren Team Tartufi 0 x x x x x 0 x x x x x x x x x x x
81 Mikael Klaving Vaxholm Hsk 0 x x x x x 0 x x x x x x x x x x x
81 Karen Jältsäter Vaxholm 0 x x x x x 0 x x x x x x x x x x x
81 Jörgen Westergren Team Tartufi 0 x x x x x 0 x x x x x x x x x x x
81 Josefine Brincner Värends Hsk 0 x x x x x 0 x x x x x x x x x x x
81 Johan Öhrman Vaxholm Hsk 0 x x x x x 0 x x x x x x x x x x x
81 Isac Zetterlund Vaxholm 0 x x x x x 0 x x x x x x x x x x x
81 Henrik Fresk Sollentuna 0 x x x x x 0 x x x x x x x x x x x
81 Hasib Mohseni Team Tartufi 0 x x x x x 0 x x x x x x x x x x x
81 Helge Winberg Vaxholm Hsk 0 x x x x x 0 x x x x x x x x x x x
81 Daniel Lindblom Vaxholm 0 x x x x x 0 x x x x x x x x x x x
81 Anton Björkman Team Tartufi 0 x x x x x 0 x x x x x x x x x x x
81 Alice Jältsäter Vaxholm 0 x x x x x 0 x x x x x x x x x x x
81 Alexandra Kupiainen Team Tartufi 0 x x x x x 0 x x x x x x x x x x x
81 Gilbert Pettersson Lanternan 0 x x 0 x x x x x x x x x x x x x x
81 Gunnar Lundbeck Tingsryd Hsc 0 x x 0 0 0 x x x x x x x x x x x x
81 Ulrika Rydell Värends Hsk 0 x x 0 x x x x x x x x x x x x x x
81 Susanne Simonsson Lanternan 0 x x 0 x x x x x x x x x x x x x x
81 Morgan Atle Dynapac Hsc 0 x x 0 0 0 x x x x x x x x x x x x
81 Eva Åkesson Lanternan 0 x x 0 x x x x x x x x x x x x x x
81 Micke Hansson Holland 0 x x 0 x x x x x x x x x x x x x x
81 Torbjörn Korsgaard Skåne 0 x x 0 x x x x x x x x x x x x x x
81 Hampus Korsgaard Skåne 0 x x 0 x x x x x x x x x x x x x x
81 Jimmie Fogelberg Skåne 0 x x 0 x x x x x x x x x x x x x x
81 Peter Stupers Holland 0 x x 0 x x x x x x x x x x x x x x
81 Monika Magnusson Skåne 0 x x 0 x x x x x x x x x x x x x x
81 John Van Dalen Holland 0 x x 0 x x x x x x x x x x x x x x
81 Eva Lindberg Holland 0 x x 0 x x x x x x x x x x x x x x
81 Amanda Ahlberg Jämjö Hsk 0 x x 0 x x x x x x x x x x x x x x
81 Stefan Olofsson Korpen Nybro 0 x x x 0 x x x x x x x x x x x x x
81 Sebastian Israelsson Sibbamåla 0 x x x 0 x x x x x x x x x x x x x
81 Julius Gneupel Sibbamåla 0 x x x 0 0 x x x x x x x x x x x x
81 Christina Holmberg Tingsryd Hsc 0 x x x 0 x 0 x x x x x x x x x x x
81 Erik Landberg Vaxholm Hsk 0 x x x 0 0 x x x x x x x x x x x x
81 Armin Sisic Värends Hsk 0 x x x x 0 x x x x x x x x x x x x
81 Lars-Åke Karlsson Jämjö Hsk 0 x 0 0 0 0 x x x x x x x x x x x x
81 Marcus Karlsson Jämjö Hsk 0 x 0 x x x x x x x x x x x x x x x
81 Mats Mårtensson Jämjö Hsk 0 x 0 x x x x x x x x x x x x x x x
81 Lisbeth Blid Lanternan 0 x 0 0 x x x x x x x x x x x x x x
81 Elin Olsson Dynapac Hsc 0 x 0 0 0 0 x x x x x x x x x x x x
81 Sune Olsson Korpen Nybro 0 x 0 0 x 0 x x x x x x x x x x x x
81 Karin Gullbrand Värends Hsk 0 x 0 x x x 0 x x x x x x x x x x x
81 Irene Petersson Lanternan 0 x 0 0 x x x x x x x x x x x x x x
81 Ingegärd Holmquist Lanternan 0 x 0 0 0 0 x x x x x x x x x x x x
81 Arne Blihd Lanternan 0 x 0 0 x x x x x x x x x x x x x x
81 Maria Andersson Team Småland 0 x 0 x 0 x x x x x x x x x x x x x
81 Jonas Klarström Team Småland 0 x 0 x 0 0 x x x x x x x x x x x x
81 Saga Karlberg Jämjö Hsk 0 x 0 x x x x x x x x x x x x x x x
81 Malin Holmander Jämjö Hsk 0 x 0 x x x x x x x x x x x x x x x
81 Robert Lermalm Jämjö Hsk 0 x 0 x x x x x x x x x x x x x x x
81 Alice Lermalm Jämjö Hsk 0 x 0 x x x x x x x x x x x x x x x
81 Hernan Hernandez Jämjö Hsk 0 x 0 x x x x x x x x x x x x x x x
81 Christian Balsiger Värends Hsk 0 0 x x 0 0 x x x x x x x x x x x x
81 Åke Bergkvist Tingsryd Hsc 0 0 0 0 0 0 x x x x x x x x x x x x
81 Alf Johansson Värends Hsk 0 0 0 0 0 0 x x x x x x x x x x x x
81 Anders Karlsson Värends Hsk 0 0 0 x x 0 x x x x x x x x x x x x
81 Alf Svensson Korpen Åseda 0 0 0 0 0 0 x x x x x x x x x x x x
81 Bertil Westergren Växjö Hsk 0 0 x x 0 0 0 x x x x x x x x x x x
81 Nils-Åke Hansson Korpen Nybro 0 0 0 0 0 0 x x x x x x x x x x x x
81 Anne Marie Larsson Tingsryd Hsc 0 0 0 0 x x x x x x x x x x x x x x
81 Tommy Svensson Värends Hsk 0 0 0 x x 0 x x x x x x x x x x x x
81 Solveig Brincner Värends Hsk 0 0 x x x 0 0 x x x x x x x x x x x
81 Äke Bjaerregard Tingsryd Hsc 0 0 x x x x x x x x x x x x x x x x
81 Lana Galea Tingsryd Hsc 0 0 x x 0 x x x x x x x x x x x x x
81 Joseph Attenberger Tingsryd Hsc 0 0 x x x x x x x x x x x x x x x x
81 Christoffer Cederholm Tingsryd Hsc 0 0 x x 0 x x x x x x x x x x x x x


Svenska HästskoKastarFörbundet (SvHKF) 2018
Har du synpunkter, frågor eller upptäckt något fel på hemsidan kontakta gärna webmaster Tomas Lindahl
Delar av material som finns på svhkf sidor är skyddat enligt lagen om upphovsrätt.
Eftertryck eller annan kopiering är strängeligen förbjuden. Copyright © svhkf.se