Banner

Klass 2 2009/2010
Plac. Namn Klubb Poäng
1 Berndt Pettersson Lanternan 51 x 5 4 x 1 7 9 8 8 8 1
2 Risto Selming Korpen Nybro 46,5 7 2 6 9 4 4 1,5 3 4 3 3
3 Lasse Brincner Värends Hsk 41 1 2 5 3 0 3 7 4 12 0 4
4 Lena Johansson Tingsryd 34,5 5 8 4 0 3,5 1 x 2 6 x 5
5 Jerry Wiksten Korpen Åseda 34 2 4 3 3 0 9 8 x 5 x x
6 Ingvar Andreasson Lanternan 34 1 9 3 2 1 4 1 0 3 7 3
7 Bela Bodi Växjö HSK 32 0 x 12 x 9 x 5 x 5 0 1
8 Hans Lundqvist Alvesta HSK 32 x 3 8 4 x 3 4 0 0 3 7
9 Armin Sisic Värends Hsk 31 x 0 x x x x 1 9 3 9 9
10 Christian Vadaszi Dynapac 30 3 4 3 0 2 5 x 1 10 2 x
11 Michael Johansson Sibbamåla 26,5 x 5 10 x 7 x 2,5 0 2 x x
12 Leif Ahlex Lessebo HSK 23 9 x 5 x x x x 7 2 x x
13 Christer Blomgren Lanternan B.c 23 x x 2 4 2,5 x 2,5 1 3 4 4
14 Roy Johansson Lanternan B.c 22,5 8 3 x 5 2,5 2 x 1 x 1 x
15 Bo Fransson Lessebo HSK 19 3 x x x x x x 5 6 x 5
16 Kennart Axelsson Alvesta HSK 18 x x 6 x x x x x 4 x 8
17 Fredrik Lundin Lanternan 18 x 1 0 x 3,5 x 4,5 5 4 x x
18 Jan Pettersson Lanternan B.c 15 1 3 x 2 0 x x 0 5 2 2
19 Tommy Karlsson Korpen Nybro 14,5 4 1 4 x x x 1,5 4 0 x x
20 Bo Andersson Tingsryd Hsc 14 2 0 x x 5 0 0 1 2 4 0
21 Kent Vadazi Carlskrona HSC 13,5 x 4 x x 1 x 4,5 x 4 x x
22 Elna Karlsson Korpen Åseda 13 5 7 0 1 0 0 0 x x 0 0
23 Roy Dahlén Dynapac 13 x 1 4 7 x x 1 x x x x
24 Kurt Hansen Alvesta HSK 11 1 0 2 1 x x 0 0 x 5 2
25 Bo Trulsson Korpen Åseda 9 0 0 0 x 1 8 x x 0 x 0
26 Kenneth Andersson Dynapac 9 x 1 x 8 x x x x x x x
27 Anja Milsten Dynapac 8 x x x x 8 x x x x x x
28 Morgan Jonasson Dynapac 8 x x x x 5 x 3 0 x x x
29 André Gustafsson Dynapac 8 x 3 5 x x x x x x x x
30 Ulf Jörgensen Växjö HSK 6 4 2 x x x x x x x x x
31 K-G Mårdal 6 0 2 0 x x 1 x 3 x x x
32 Henry Johansson Korpen Åseda 5 0 0 x x 0 0 0 0 3 1 1
33 Kent Davnert Korpen Åseda 3 0 0 3 0 x 0 0 0 0 0 0
34 Christer Sjögren Lessebo HSK 2 x x x x x x x 0 2 x x
35 Allan Karlsson Växjö HSK 2 x x x x x x x 2 x x x
36 Lena Berntsson Växjö HSK 2 0 x x x x 2 x x x x x
37 Louise Tollstam Dynapac 2 0 0 2 x 0 x x x x x x
37 Joakim Dahl Lessebo Hsk 2 x x 2 x x x x x x x 0
39 Anders Oskarsson Dynapac 1 0 x 0 x x x x x 0 x 1
40 Eva Malmqvist Jämjö HSK 0 x 0 x x 0 x x x x x x
Knut Ivarsson Torsås 0 x x x x x x x x x x x
Jan Åkesson Korpen Åseda 0 x x x x x x x x x x x
Lars Carlén Carlskrona HSC 0 x x x x x x x x x x x
Hans Olsson Carlskrona HSC 0 x x x x x x x x x x x
Berne Sjösten Växjö HSK 0 x x x x x x x x x x x
Vanja Ivarsson Torsås 0 x x x x x x x x x x x
Magnus Olsson Dynapac 0 x x x x x x x x x x x
Robert Blomgren Lanternan B.c 0 x x x x x x x x x x x
Resic Dzemal Dynapac 0 x x x x x x x x x x x
Fredric Johansson Carlskrona HSC 0 x x x x x x x x x x x


Svenska HästskoKastarFörbundet (SvHKF) 2017
Har du synpunkter, frågor eller upptäckt något fel på hemsidan kontakta gärna webmaster Tomas Lindahl
Delar av material som finns på svhkf sidor är skyddat enligt lagen om upphovsrätt.
Eftertryck eller annan kopiering är strängeligen förbjuden. Copyright © svhkf.se