Banner
Sportlotteriet

Klass 3 2010/2011
Plac. Namn Klubb Poäng
1 Dan Madayang Dynapac 55 x x x x x 9 9 x 7 12 9 9
2 Roland Andreasson Lanternan 40 x 2 10 3 x 5 8 x 1 6 5 x
3 Ann-Christine Karlsson Lessebo HSK 39 9 8 4 6 7 x 2 x 3 0 x x
4 Niclas Gunnarsson Sibbamåla IF 35 5 1 x 5 4 3 x x x 5 4 8
5 Stefan Håkansson Carlskrona 31 x 4 x x 2 x 5 x 9 3 8 x
6 Ronnie Pettersson Värends HSK 29 1 3 6 3 5 1 0 2 0 5 3 0
7 Gunilla Blom Tingsryds HSC 28 5 0 3 4 1 3 2 8 2 0 0 x
8 Veronica Ahlex Lessebo HSK 25 3 x 12 6 x x x x 4 x x x
9 Conny Fransson Växjö HSK 25 4 1 x x x 0 1 9 2 x 5 3
10 Fredrik Nilsson Värends HSK 24 8 2 0 0 1 x 0 4 0 6 2 1
11 Roland Sjöstrand Tingsryds HSC 23,5 2 1 8 2 x x 0 1 3,5 2 2 2
12 Anders Alriksson Dynapac 23 x 9 x 5 9 x x x x x x x
13 Peter Karlsson Sibbamåla IF 21 4 x 5 5 3 1 3 x x x x x
14 Elisabeth Brisendahl Tingsryds HSC 20,5 3,5 1 x x x 2 1 5 0 x 4 4
15 Bo Petersson Korpen Nybro 20 x 4 x x x x 4 3 x 8 1 x
16 Johan Henriksson Dynapac 19 x x x x 4 1 x x 2 5 3 4
17 Louise Tollstam Dynapac 16 x x x 12 x 4 x x x x x x
18 Maire Johansson Växjö HSK 16 x x x x x x x 2 8 0 1 5
19 Stina Johansson Värends HSK 16 1 x x x x x x x 5 x 3 7
20 Jörgen Johansson Lanternan 15,5 x 2,5 3 4 2 x x x x 4 x x
21 Vanja Ivarsson VSSK 15 x 3 2 10 x x x x x x x x
22 Sten Pettersson VSSK 15 x 5 6 4 x x x x x x x x
23 Krister Pettersson Lanternan 15 x 2 x x 5 4 0 x 0 4 x x
24 Dan Hallstan Värends HSK 15 1 x 4 4 x 2 2 0 x 0 2 0
25 Kjell Rydh Korpen Nybro 13 x 1 x x x x 1 4 x x 7 x
26 Ingegerd Sjöstrand Tingsryds HSC 13 x x 3 0 x x 0 7 3 x x x
27 Christer Brincner Värends HSK 12,5 3,5 x x x x x 5 x 0 x 4 x
28 Roger Johansson Dynapac 12 x 5 x x x 7 x x x x x x
29 Solveig Axelsson Alvesta HSK 12 x x 4 0 3 x 3 x x x 0 2
30 Lena Berntsson Växjö HSK 11 7 4 x x x x x x x x x x
31 Lasse Nilsson Värends HSK 11 2 x x x 0 x x x 5 x 1 3
32 Robert Karlsson Jämjö Hsk 10 x x x x x x x x x 10 x x
33 Per-Olof Svensson Tingsryds HSC 10 x x 2 8 x x x x x x x x
34 Robert Sjöberg Dynapac 10 x x x x 1 2 4 x 3 x x x
35 Morgan Atle Dynapac 9 x 0 0 1 8 0 x x 0 0 x x
36 Marianne Karlsson Jämjö Hsk 9 x x x x x 5 x x x 4 x x
37 Siv Pettersson VSSK 9 x 1 5 3 x x x x x x x x
38 Anders Oskarsson Dynapac 9 x 1 x x x x x x 4 4 x x
39 Bengt Fabbeke Dynapac 8 x x x x x 8 x x x x x x
40 Knut Ivarsson Lanternan 8 x 1 5 2 x x x x x x x x
41 Harald Johansson Lessebo HSK 8 x x 4 0 x x 4 x x x x x
42 Arne Nygren Korpen Åseda 8 x x x x x x 3 3 2 x x 0
43 Sofia Lindahl Korpen Åseda 7 x x x x x x 7 x x x x x
44 Kenneth Andersson Anderssons 7 x 7 x x x x x x x x x x
45 Ulf Seyer Alvesta HSK 7 3 x 2 1 1 x 0 x x x 0 0
46 Sandra Rydell Värends HSK 6,5 x x x x x x x x 3,5 x 2 1
47 Ewa Malmqvist Dynapac 6 x x x x x 3 x x x 3 x x
48 Lars Lindström Lanternan 6 2 2 0 0 0 0 x x x 2 x x
49 Kjell Olsson Carlskrona 5 x 5 x x x x x x x 0 x x
50 Simon Öden Värends HSK 5 x x x x x x x x x x x 5
51 Göran Brincner Värends HSK 5 2 x 0 3 x x 0 x x x x x
52 Per-Olof Johansson Sibbamåla IF 5 0 0 0 0 0 x 1 1 0 3 x 0
53 Johan Georgesson Dynapac 4 x x x x x 4 x x x x x x
54 Stephan Carlqvist Korpen Nybro 4 x 4 x x x x x x x x x x
55 Ulrika Rydell Värends HSK 4 3 0 x x x x x x 1 x 0 0
56 Karin Gullbrand Värends HSK 4 x x x x x x 3 x x 0 x 1
57 Rolf Marmskog Sibbamåla IF 4 x 1 3 0 0 x 0 x x x x x
58 Göte Rosberg Korpen Åseda 4 1 x x x x x 0 x 0 x 3 x
59 Gunnar Svensson Sibbamåla IF 3 0 0 0 0 0 3 0 x 0 0 x x
60 Christoffer Eriksson Lanternan 3 x 3 x x x x x x x x x x
60 Andreas Andersson Anderssons 3 x 3 x x x x x x x x x x
62 Bernt Olsson Jämjö Hsk 3 x x x x x 0 x x x 3 x x
63 Kerstin Petersen Växjö HSK 3 x x x x x x x x 1 x 1 1
64 Christian Andersson Anderssons 2,5 x 2,5 x x x x x x x x x x
65 Marcus Karlsson Jämjö Hsk 2 x x x x x x x x x 2 x x
65 Hans Nilsson Dynapac 2 x x x x x x x x x 2 x x
67 Lars Carlén Carlskrona 2 x x x x x x 2 x x x x x
68 Alf Johansson Sibbamåla IF 2 x x x x x 2 x x x x x x
69 Lejla Sisic Värends HSK 2 x x x 2 x x x x x x x x
70 Pontus Dahl Lessebo HSK 2 0 x 2 0 x x x x x x x x
71 Patrik Olausson Sibbamåla IF 1 x x x x x 0 x x 1 0 x x
72 Anita Fabbeke Dynapac 1 x x x x x 1 x x x x x x
73 Peter Andersson Anderssons 1 x 1 x x x x x x x x x x
74 Allan Persson Tingsryds HSC 0 0 x x x 0 x x x x x 0 0
74 Solveig Brincner Värends HSK 0 0 x 0 0 x 0 0 0 x x 0 0
74 Susanne Andersson Värends HSK 0 0 x x x x x x 0 0 x 0 x
74 Anne Bengs Värends HSK 0 0 x x x x x x x 0 x 0 x
74 Egon Gustavsson Sibbamåla IF 0 x 0 x x x x x x x x x x
74 Börje Carlsson Korpen Åseda 0 x 0 x x 0 0 x x x x 0 x
74 Jimmie Persson Lanternan 0 x 0 x x x x x x x x x x
74 Monika Karlsson Tingsryds HSC 0 x x 0 0 x x x x x x x x
74 Charlotte Åkesson Dynapac 0 x x x 0 x x x x x x x x
74 Amanda Sund Alvesta HSK 0 x x x x 0 x x x x x x x
74 Jesper Larsson Alvesta HSK 0 x x x x 0 x x x x x x x
74 Marie Linder Tingsryds HSC 0 x x x x x 0 x x x x x x
74 Mikael Fredriksson Dynapac 0 x x x x x 0 x x x x x x
74 Lars-Åke Karlsson Jämjö Hsk 0 x x x x x 0 x x x 0 x x
74 Håkan Pettersson Korpen Åseda 0 x x x x x x 0 x x x x x
74 Bertil Strömberg Värends HSK 0 x x x x x x 0 x x x x x
74 Lars-Erik Johansson Värends HSK 0 x x x x x x 0 x x x x x
74 Gilbert Pettersson Lanternan 0 x x x x x x x x x 0 x x
74 Kent-Åke Alriksson Sibbamåla IF 0 x x x x x x x x x 0 x x
74 Anita Jägerklo Korpen Nybro 0 x x x x x x x x x x 0 x
74 Daniel Huberneth Värends HSK 0 x x x x x x x x x x x 0


Svenska HästskoKastarFörbundet (SvHKF) 2017
Har du synpunkter, frågor eller upptäckt något fel på hemsidan kontakta gärna webmaster Tomas Lindahl
Delar av material som finns på svhkf sidor är skyddat enligt lagen om upphovsrätt.
Eftertryck eller annan kopiering är strängeligen förbjuden. Copyright © svhkf.se