Banner

Klass 3 2011/2012
Plac. Namn Klubb Poäng
1 Tobias Gneupel Sibbamåla 96 4 8 10 12 9 9 9 7 x 10 9 9
2 Maire Johansson Växjö HSK 47 3 x 5 5 5 5 5 3 8 3 1 4
3 Bo Pettersson Korpen Nybro 45 x x x 5 x x 4 9 7 4 8 8
4 Dan Hallstan Värends HSK 37 7 5 6 x 4 2 0 1 2 5 x 5
5 Stina Johansson Värends HSK 35 5 1 4 0 x x 8 0 5 4 4 4
6 Fredrik Ernerstam Värends HSK 32 x 3 x x x x x 8 9 12 x x
7 Conny Fransson Växjö HSK 32 x x 12 6 5 2 4 3 x 0 x x
8 Johan Henriksson Dynapac 32 5 9 5 4 1 4 3 x 1 x x x
9 Elisabeth Brisendahl Tingsryds HSC 32 3 4 6 8 2 0 0 x x 5 1 3
10 Clara Larsson Värends HSK 30 8 x x 5 x x 5 x x 5 5 2
11 Ingegerd Pettersson Lanternan 26,5 x 0,5 0 3 3 0 x 2 5 6 0 7
12 Ingegerd Sjöstrand Tingsryds HSC 25 4 3 4 3 1 2 2 3 0 x 3 0
13 Peter Edlund Dynapac 23,5 x 1 5 0 2,5 x x 0 4 2 5 4
14 Kent Eriksson Dynapac 23 x x x x x 8 x x x 8 4 3
15 Göte Rosberg Korpen Åseda 22,5 2 x 6 x 3 3 1 3 2 x 0 2,5
16 Roland Sjöstrand Tingsryds HSC 21,5 2 1 3 2,5 2 1 3 2 1 2 1 1
17 Fredrik Nilsson Värends HSK 19,5 3,5 x x x x 4 x 5 x x 7 x
18 Solveig Axelsson Alvesta HSK 18 x 2 3 2 4 0 x x 0 4 x 3
19 Rune Karlsson Korpen Nybro 17 x x x 10 x x x 4 x 3 x x
20 Henry Johansson Korpen Åseda 15,5 1 x 4 x x x 1 5 x x 2 2,5
21 Morgan Atle Dynapac 15,5 x 0 4 2,5 x 3 x x 3 3 x 0
22 Lasse Nilsson Värends HSK 15 2 x x x x x x 2 4 2 x 5
23 Gilbert Pettersson Lanternan 14 x 0 x x 7 x 4 0 3 0 x x
24 Hans Flygare Flygare 12 x 5 x x x 7 x x x x x x
25 Stephan Gervide Korpen Nybro 12 x x x x x x x 4 2 6 x x
26 Arne Nygren Korpen Åseda 11 9 x x x x x 2 x x x x x
27 Robert Sjöberg Dynapac 11 x x 3 4 x 4 x x x x x x
28 Knut Ivarsson Flygare 10 x 7 x x x 3 x x x x x x
29 Per-Olof Johansson Sibbamåla IF 9,5 0,5 2 0 2 x x x 1 0 4 x x
30 Peter Karlsson Sibbamåla IF 9 x 5 2 2 x x x x x x 0 x
31 Lennart Pettersson Lanternan 9 x 3 x x 1 x x x 4 0 0 1
32 Kerstin Petersen Växjö HSK 8,5 x x x x 2,5 x 2 x 3 0 1 0
33 Lars Carlén Carlskrona Hsc 8 x x x x 8 x x x x x x x
34 Louise Tollstam Dynapac 8 x 0 8 x x 0 x x x 0 x x
35 Malin Lundqvist Alvesta HSK 7 x x x x x x 7 x x x x x
36 Hans Nilsson Dynapac 7 x x x x 2 5 x x x x x x
37 Sten Pettersson Flygare 7 x 4 x x x 3 x x x x x x
38 Sandra Rydell Värends HSK 7 3 x x 4 x x x x x x x x
39 Alf Svensson Korpen Åseda 7 x x x x 3 x 3 1 x x x x
40 Jimmy Karlsson Dynapac 7 x x x x x x x x 3 2 2 x
41 Jörgen Johansson Lanternan 6,5 3,5 x x x x 1 x x x x x 2
42 André Gustafsson Dynapac 6 x 2 x x 4 x x x x x x x
43 Rolf Marmskog Sibbamåla IF 5 x x 3 0 x x x x 2 0 x x
44 Ulf Seyer Alvesta HSK 5 x 2 2 0 0 0 0 x 1 0 x 0
45 Hans Knaak Korpen Nybro 4 x x x x x x x 4 x x x x
46 Susanne Simonsson Lanternan 4 x x 0 4 0 x x 0 x x x x
47 Bernt Olsson Jämjö Hsk 4 x 4 x x x x x x x x x x
48 Fredrik Tollstam Dynapac 4 x 4 x x x 0 x x x x x x
49 Ulrika Rydell Värends HSK 4 0 x x 3 x x 1 0 0 0 x 0
50 Lamai Siriphan Korpen Åseda 3 x x x x x x 3 x x x x x
51 Roger Johansson Dynapac 3 x 3 x x x x x x x x x x
51 Lars-Åke Karlsson Jämjö Hsk 3 x 3 x x x x x x x x x x
53 Tommy Nilsson Lanternan 3 x x x x x x x x x 3 x x
54 Kent Davnert Korpen Åseda 3 0 x x x x x x x x x 3 x
55 Krister Pettersson Lanternan 3 x x x x 0 1 2 x x x x x
56 Joakim Strand Korpen Åseda 3 2 x x x x x 1 x x x x x
57 Solveig Brincner Värends HSK 3 1 x 2 0 x 0 x x x x x x
58 Börje Carlsson Korpen Åseda 3 1 x 2 x 0 x 0 x 0 x x x
59 Allan Persson Tingsryds HSC 2,5 0,5 x x x x x x x 1 x x 1
60 Inger Andersson Korpen Nybro 2 x x x x x x x 2 x x x x
61 Leijla Sisic Värends HSK 2 x x x x x 2 x x 0 x 0 x
62 Marianne Karlsson Jämjö Hsk 2 x 2 x x x x x x x x x x
63 Magnus Carlberg Tingsryds HSC 2 x x x x x x x x x x x 2
64 Vanja Ivarsson Flygare 2 x 1 x x x 1 x x x x x x
65 Karin Gullbrand Värends HSK 1 x 0 x x 0 0 x 1 0 x x 0
66 Kjell Olsson Carlskrona Hsc 1 x x x x 1 x x x x x x x
67 Ewa Malmqvist Dynapac 1 x 1 x x x x x x x x x x
67 Andreas Andersson Anderssons 1 x 1 x x x x x x x x x x
67 Christian Andersson Anderssons 1 x 1 x x x x x x x x x x
67 Ida Gunnarsson Sibbamåla IF 1 x 1 x x x x x x x x x x
67 Malin Nilsson Dynapac 1 x 1 x x x x x x x x x x
72 Olle Nilsson Tingsryds HSC 1 x x x x x x x x x x x 1
73 Peter Pettersson Anderssons 0,5 x 0,5 x x x x x x x x x x
74 Gunnar Svensson Sibbamåla IF 0 0 0 x x x 0 0 x 0 x 0 x
74 Rosali Andreasson Lanternan 0 0 0 0 0 x 0 0 0 x x x 0
74 Per-Olof Svensson Tingsryds HSC 0 x 0 x x x x x x x x x x
74 Anders Oskarsson Dynapac 0 x 0 x x x x x x x x x x
74 Kenneth Andersson Anderssons 0 x 0 x x x x x x x x x x
74 Ingegärd Holmqvist Lanternan 0 x 0 0 0 0 x x x x x x x
74 Conny Bark Lessebo Hsk 0 x x x x 0 x x x x x x x
74 Henrik Sandgren Dynapac 0 x x x x x 0 x x x x x x
74 Patrik Olausson Sibbamåla IF 0 x x x x x 0 x x x x x x
74 Gith Vikström Växjö HSK 0 x x x x x x 0 x x x x x
74 Anita Jägerklou Korpen Nybro 0 x x x x x x 0 x x x x x
74 Kjell Rydh Korpen Nybro 0 x x x x x x x 0 x x x x
74 Magnus Tevebring Carlskrona Hsc 0 x x x x x x x x x 0 x x
74 Therese Olausson Sibbamåla IF 0 x x x x x x x x x 0 x x
74 Roger Eriksson Sibbamåla IF 0 x x x x x x x x x 0 x x
74 Christer Brincner Värends HSK 0 x x x x x x x x x x 0 x
74 Anneth Karlsson Korpen Åseda 0 x x x x x x x x x x 0 x
74 Anne Bengs Värends HSK 0 x x x x x x x x x x 0 x
74 Owe Olsson Tingsryds HSC 0 x x x x x x x x x x x 0


Svenska HästskoKastarFörbundet (SvHKF) 2017
Har du synpunkter, frågor eller upptäckt något fel på hemsidan kontakta gärna webmaster Tomas Lindahl
Delar av material som finns på svhkf sidor är skyddat enligt lagen om upphovsrätt.
Eftertryck eller annan kopiering är strängeligen förbjuden. Copyright © svhkf.se