Banner
Sportlotteriet


Regler? Poängfördelning?
Klass 4 2019/2020
Plac. Namn Klubb Poäng M
o
h
e
d
a

O
p
e
n
J
ä
m
j
ö

O
p
e
n
S
i
b
b
a
m
å
l
a

O
p
e
n
1 Sandra Widlund Växjö Hsk 83 x 9 8 10 12 8 9 9 9 9 x x
2 Martin Antic Värends HSK 40 9 5 4 3 3 x 7 4 5 x x x
3 Christer Lööv Värends HSK 30 8 x 7 4 x x x 8 x 3 x x
4 Björn Landberg Vaxholm Hsk 28 x x x 12 8 x x x x 8 x x
5 Inge Skoglöv Jämjö Hsk 28 x x 9 2 5 7 2 x x 3 x x
6 Elin Olsson Dynapac 24 x 0 3 0 4 3 x 7 7 x x x
7 Bertil Westergren Växjö Hsk 21 5 x x 4 3 2 1 4 2 x x x
8 Lars Johanesson Jämjö Hsk 19 x 8 5 6 x x x x 0 x x x
9 Daniel Mårtensson Jämjö Hsk 19 x 1 5 2 0 x x x 4 7 x x
10 Lars-Åke Karlsson Jämjö Hsk 18,5 x 2,5 3 0 3 5 5 x x x x x
11 Kristian Jältsäter Vaxholm Hsk 17 x x x 8 5 x x x x 4 x x
12 Stefan Olofsson Korpen Nybro 16 x x x 5 x x 8 3 x x x x
13 Björn Gabrielsson Vaxholm Hsk 13 x x x 5 4 x x x x 4 x x
14 Tony Borgström Carlskrona Hsc 12 x x x 3 6 3 x x x x x x
15 Kjell Åkesson Lanternan 11 x x 3 x x 3 x x 5 x x x
16 Morgan Atle Dynapac 11 x x 3 4 3 1 x x 0 x x x
17 Armin Sisic Värends HSK 10 x x x x 10 x x x x x x x
18 Emil Rehn Korpen Åseda 10 x x x x x x x 2 8 x x x
19 Johanna Hyväinen/Johansson Rävemåla 10 x x x 6 4 x x x x x x x
20 Anders Karlsson Värends HSK 10 1 3 x x 5 x x x x 1 x x
21 Jonas Klarström Team Småland Hsk 10 x 4 x 3 2 0 x 1 x x x x
22 Kasper Sjöberg Sketnabäck 9 x x x x x 9 x x x x x x
23 Annika Milsten Tingsryds HSC 9 x x x 5 4 x x x x x x x
24 Roland Andreasson Lanternan 9 x x 4 x x 5 x x x x x x
25 Gunnar Lundbeck Tingsryds HSC 9 x x 2 0 0 x 2 5 0 x x x
26 Lars-Erik Ottosson Lanternan 9 x x x x x 4 x x 3 2 x x
27 Lisbeth Blidh Lanternan 9 x 1 1 x x 1 x 2 4 x x x
28 Maria Andersson Team Småland Hsk 8,5 x 2,5 x 4 2 0 x x x x x x
29 Tommy Svensson Värends HSK 8 7 0 x x 0 x 1 x 0 x x x
30 Mikael Grönskog Sibbamåla IF 8 x x x x x 2 x x 1 5 x x
31 Arne Blihd Lanternan 8 x 4 1 x x 2 x 0 1 x x x
32 Alice Lermalm Jämjö Hsk 7 x 7 x x x x x x x x x x
33 Janne Johansson Tingsryds HSC 7 x x x x 6 x x x 1 x x x
34 Robert Lermalm Jämjö Hsk 5 x 5 x x x x x x x x x x
35 Kerstin Petersen Växjö Hsk 5 x x 2 3 x x x x x x x x
36 Julius Gneupel Sibbamåla IF 5 x x x 2 0 2 x x x 1 x x
37 Iréne Petersson Lanternan 5 x 1 2 x x x x x 2 0 x x
38 Per-Andes Gustavsson Lanternan 4 x x 4 x x x x x x x x x
39 Joseph Attenberger Tingsryds HSC 4 4 x x x x x x x x x x x
40 Martin Björklund Sketnabäck 4 x x x x x 4 x x x x x x
40 Elin Edlund Dynapac 4 x x x x x 4 x x x x x x
42 Johan Karlsson Korpen Åseda 4 x x x x x x 4 x x x x x
43 Joakim Strand Korpen Åseda 4 x x x x x x 4 0 x x x x
44 Åke Bjaerregard Tingsryds HSC 3 3 x x x x x x x x x x x
45 Towe Danielsson Korpen Nybro 3 x x x x x x x 3 x x x x
46 Robert Sjöberg Sketnabäck 3 x x x x x 3 x x x x x x
47 Jerry Viksten Korpen Åseda 3 x x x x x x 3 x x x x x
47 Krister Nygren Korpen Åseda 3 x x x x x x 3 x x x x x
49 Mikael Karlsson HSK Tingzås 3 x x x x x x x x 3 x x x
50 Ingegärd Holmqvist Lanternan 3 x 0 1 0 2 x x x x x x x
51 Alf Johansson Värends HSK 2 0 0 0 0 2 x 0 x x x x x
52 Mona Andersson Carlskrona Hsc 2 x x x 2 0 0 x x 0 x x x
53 Micke Hansson Holland 2 x x 2 x x x x x x x x x
54 Hernan Hernandez Jämjö Hsk 2 x 2 x x x 0 x x x 0 x x
55 Christoffer Cederholm Tingsryds HSC 2 2 x x 0 x x x x x x x x
56 Pascal Letter Vaxholm Hsk 2 x x x x x x x x x 2 x x
57 Torbjörn Korsgaard Skåne 1 x x 1 x x x x x x x x x
58 Karin Gullbrand Värends HSK 1 x 1 x x x x x x 0 x x x
59 Kjell Rydh Korpen Nybro 1 x x x x x x x 1 x x x x
60 Hannah Karlberg Jämjö Hsk 1 x x x x x 1 x x 0 x x x
61 Linnea Gneupel Sibbamåla IF 1 x x x x x 1 x x x x x x
62 Eva Åkesson Lanternan 1 x x 0 x x 0 x x 1 x x x
63 Richard Holgersson Sketnabäck 0 x x x x x 0 x x x x x x
63 Hampus Borgström Carlskrona Hsc 0 x x x x x 0 x x 0 x x x
63 Kent Svensson Lanternan 0 x x x x x 0 x x 0 x x x
63 Christina Holmberg Tingsryds HSC 0 x x x 0 x x x x x x x x
63 Erik Landberg Vaxholm Hsk 0 x x x 0 0 x x x x x x x
63 Susanne Simonsson Lanternan 0 x x 0 x x 0 x x x x x x
63 Monika Magnusson Skåne 0 x x 0 x x x x x x x x x
63 John Van Dalen Holland 0 x x 0 x x x x x x x x x
63 Eva Lindberg Holland 0 x x 0 x x x x x x x x x
63 Malin Holmander Jämjö Hsk 0 x 0 x x x x x x x x x x
63 Solveig Brincner Värends HSK 0 0 x x x 0 x x x x x x x
63 Lana Galea Tingsryds HSC 0 0 x x 0 x x x x x x x x
63 Hampus Korsgaard Skåne 0 x x 0 x x x x x x x x x
63 Jimmie Fogelberg Skåne 0 x x 0 x x x x x x x x x
63 Peter Stupers Holland 0 x x 0 x x x x x x x x x
63 Stig Karlsson Korpen Åseda 0 x x x x x x 0 x x x x x


Svenska HästskoKastarFörbundet (SvHKF) 2020
Har du synpunkter, frågor eller upptäckt något fel på hemsidan kontakta gärna webmaster Tomas Lindahl
Delar av material som finns på svhkf sidor är skyddat enligt lagen om upphovsrätt.
Eftertryck eller annan kopiering är strängeligen förbjuden. Copyright © svhkf.se