Banner
Sportlotteriet


Regler? Poängfördelning?
Klasstillhörighet 2019/2020
Klubb Kastare Klass
Alla klubbar Övriga kastare 4
Lanternan Jan Pettersson 3
Alvesta HSK Hans Lundqvist 3
Alvesta HSK Solveig Axelsson 3
Carlskrona HSC Ingvar Eriksson 1
Carlskrona HSC Joel Sundahl 1
Carlskrona HSC Kent Sundahl 1
Carlskrona HSC Leo Andersson 1
Carlskrona HSC Leif Sundahl 3
Carlskrona Hsc Nathalie Sundahl 3
Dynapac Anders Johansson 2
Dynapac Anita Fabbeke 2
Dynapac Lukas Bern 2
Dynapac Peter Edlund 2
Dynapac Bengt Fabbeke 3
Dynapac Louise Tollstam 3
Dynapac Olle Ottosson 1
Dynapac Peter Olsson 1
Dynapac Roy Dahlén 2
Dynapac Stefan Tollstam 2
Dynapac Mattias Olsson 3
Jämjö Hsk Bernt Olsson 3
Jämjö Hsk Ewa Malmqvist 3
Jämjö Hsk Göran Mårtensson 3
Jämjö Hsk Marcus Karlsson 3
Jämjö Hsk Marianne Karlsson 3
Jämjö Hsk Mathias Karlberg 3
Jämjö Hsk Mats Mårtensson 3
Klubblös Dan Madayang 2
Korpen Nybro Bo Petersson 2
Korpen Nybro Göran Olofsson 2
Korpen Nybro Nils-Åke Hansson 3
Korpen Nybro Sune Olsson 3
Korpen Åseda Gebriela Kostantinos 1
Korpen Åseda Gert Karlsson 1
Korpen Åseda Matz Karlsson 1
Korpen Åseda Alf Svensson 2
Korpen Åseda Tomas Lindahl 2
Lanternan Berndt Pettersson 2
Lanternan Ingegerd Pettersson 2
Lanternan Ronny Lundberg 2
Lanternan Fredrik Lundin 3
Lanternan Gilbert Pettersson 3
Lanternan Christer Blomgren 2
Lessebo HSK Bo Fransson 3
Lessebo HSK Inga-Lill Stühr 3
Lessebo Hsk Jörgen Holmqvist 3
Lessebo HSK Leif Ahlex 3
Lessebo HSK Paul Karlsson 3
Sibbamåla IF Magnus Israelsson 1
Sibbamåla IF Tobias Gneupel 1
Sibbamåla IF Carina Gneupel 2
Sibbamåla IF Mattias Gneupel 2
Sibbamåla IF Sebastian Israelsson 3
Tingsryds Hsc Johan Johansson 1
Tingsryds Hsc Lisbeth Nygaard-Karlsson 2
Tingsryds HSC Ann-Marie Larsson 3
Tingsryds Hsc Hans Johansson 3
Tingsryds HSC Lennart Karlsson 3
Tingsryds HSC Åke Bergqvist 3
Värends Hsk Lasse Brincner 1
Värends HSK Christer Brincner 3
Värends HSK Christian Balsiger 3
Värends HSK Klara Larsson 3
Värends HSK Lasse Nilsson 3
Värends HSK Ulrika Rydell 3
Växjö HSK Maire Johansson 1
Växjö HSK Sandor Bodi 1
Växjö Hsk Dan Hallstan 2
Växjö HSK Maj-Britt Jarl 2
Växjö HSK Bela Bodi 3
Växjö Hsk Bengt Andersson 3
Växjö Hsk Hathaichonlanee Phaengphui 3
Växjö Hsk Kerstin Svensson 3
Växjö HSK Thomas Dahl 3
Växjö Hsk Yamonlada Damnoegam 3


Svenska HästskoKastarFörbundet (SvHKF) 2019
Har du synpunkter, frågor eller upptäckt något fel på hemsidan kontakta gärna webmaster Tomas Lindahl
Delar av material som finns på svhkf sidor är skyddat enligt lagen om upphovsrätt.
Eftertryck eller annan kopiering är strängeligen förbjuden. Copyright © svhkf.se