Banner


Regler? Poängfördelning?
Klasstillhörighet 2017/2018
Klubb Kastare Klass
Alla klubbar Nya kastare 4
Alvesta HSK Hans Lundqvist 2
Alvesta HSK Kennerth Axelsson 2
Alvesta HSK Malin Lundqvist 3
Alvesta HSK Patrick Axelsson 3
Alvesta HSK Solveig Axelsson 3
Alvesta HSK Rikard Åberg 4
Alvesta HSK Ulf Seyer 4
Bergmans Bill Bergman 4
Bergmans Cathy Seventer 4
Bergmans Ronald Bergman 4
Bergmans Susanne Bergman 4
Carlskrona Joel Sundahl 3
Carlskrona HSC Ingvar Eriksson 1
Carlskrona HSC Kent Sundahl 1
Carlskrona HSC Leo Andersson 1
Carlskrona HSC Leif Sundahl 2
Cementa IF Andre Andersson 4
Cementa IF Anton Wetterstrand 4
Cementa IF Gustav Södergren 4
Cementa IF Patrik Glimfalk 4
Cementa IF Per-Åke Söderberg 4
Cementa IF Rasmus Johansson 4
Dynapac Anders Johansson 1
Dynapac Olle Ottosson 1
Dynapac Peter Olsson 1
Dynapac Anita Fabbeke 2
Dynapac Göran Persson 2
Dynapac Stefan Tollstam 2
Dynapac Bengt Fabbeke 3
Dynapac Lukas Bern 3
Dynapac Mattias Olsson 3
Dynapac Peter Edlund 3
Dynapac Roy Dahlén 3
Dynapac André Gustafsson 4
Dynapac Carina Andersson 4
Dynapac Elin Edlund 4
Dynapac Elin Olsson 4
Dynapac Ella Johansson 4
Dynapac Emma Svensson 4
Dynapac Kenneth Andersson 4
Dynapac Lars-Olof Pettersson 4
Dynapac Louise Tollstam 4
Dynapac Morgan Atle 4
Dynapac Roger Johansson 4
HSK Tingzås Bo Andersson 3
HSK Tingzås Alexander Storme 4
HSK Tingzås Anna Stenberg 4
HSK Tingzås Magnus Stenberg 4
HSK Tingzås Mikael Karlsson 4
HSK Tingzås Roland Sjöstrand 4
Jämjö Hsk Bernt Olsson 4
Jämjö Hsk Bertil Olsson 4
Jämjö Hsk Ewa Malmqvist 4
Jämjö Hsk Göran Mårtensson 4
Jämjö Hsk Lars-Åke Karlsson 4
Jämjö Hsk Marianne Karlsson 4
Korpen Nybro Bo Petersson 1
Korpen Nybro Göran Olofsson 3
Korpen Nybro Inger Andersson 3
Korpen Nybro Risto Selming 3
Korpen Nybro Sune Olsson 3
Korpen Nybro Kjell Rydh 4
Korpen Nybro Mimmi Hansson 4
Korpen Nybro Nils-Åke Hansson 4
Korpen Nybro Stefan Olofsson 4
Korpen Nybro Towe Danielsson 4
Korpen Åseda Gert Karlsson 1
Korpen Åseda Matz Karlsson 1
Korpen Åseda Alf Svensson 2
Korpen Åseda Gebriela Kostantinos 2
Korpen Åseda Tomas Lindahl 2
Korpen Åseda Arne Nygren 4
Korpen Åseda Bo Trulsson 4
Korpen Åseda Börje Carlsson 4
Korpen Åseda Göte Rosberg 4
Korpen Åseda Jerry Viksten 4
Korpen Åseda Krister Nygren 4
Lanternan Berndt Pettersson 2
Lanternan Christer Blomgren 2
Lanternan Fredrik Lundin 2
Lanternan Gilbert Pettersson 3
Lanternan Ingegerd Pettersson 3
Lanternan Jan Pettersson 3
Lanternan Lennart Karlsson 3
Lanternan Ronny Lundberg 3
Lanternan Arne Blihd 4
Lanternan Ingegärd Holmqvist 4
Lanternan Iréne Petersson 4
Lanternan Kjell Åkesson 4
Lanternan Lisbeth Blihd 4
Lanternan Roland Andreasson 4
Lanternan Susanne Simonsson 4
Lessebo HSK Bo Fransson 2
Lessebo HSK Inga-Lill Stühr 2
Lessebo HSK Leif Ahlex 2
Lessebo Hsk Jörgen Holmqvist 3
Lessebo HSK Kerstin Johansson 3
Lessebo HSK Paul Karlsson 3
Mulde VK Bengt-Arne Andersson 4
Mulde VK Klas-Åke Lindström 4
Mulde VK Ulf Stenberg 4
Sibbamåla IF Mattias Gneupel 1
Sibbamåla IF Tobias Gneupel 1
Sibbamåla IF Magnus Israelsson 2
Sibbamåla IF Carina Gneupel 3
Sibbamåla IF Kent-Åke Alriksson 4
Sibbamåla IF Kristoffer Israelsson 4
Sibbamåla IF Linda Belsing 4
Sibbamåla IF Linnea Gneupel 4
Sibbamåla IF Ola Frost 4
Sibbamåla IF Peter Karlsson 4
Sibbamåla IF Robin Alriksson 4
Sibbamåla IF Roger Frost 4
Sibbamåla IF Sebastian Israelsson 4
Sibbamåla IF Therese Frost 4
Sketnabäck Kasper Sjöberg 3
Sketnabäck Richard Holgersson 4
Sketnabäck Robert Sjöberg 4
Sketnabäck Viktor Holgersson 4
Team Småland Hsk Jonas Klarström 4
Team Småland Hsk Lars-Erik Gren 4
Team Småland Hsk Maria Andersson 4
Team Småland Hsk Nathalie Jonasson 4
Team Småland Hsk Susanne Andersson 4
Tingsryds HSC Johan Johansson 1
Tingsryds HSC Lisbeth Nygaard-Karlsson 2
Tingsryds HSC Bengt-Erik Holmberg 3
Tingsryds HSC Christina Holmberg 3
Tingsryds HSC Hans Johansson 3
Tingsryds HSC Lennart Karlsson 3
Tingsryds HSC Olle Nilsson 3
Tingsryds HSC Allan Persson 4
Tingsryds HSC Ann-Marie Larsson 4
Tingsryds HSC Gunnar Lundbeck 4
Tingsryds HSC Håkan Larsson 4
Tingsryds HSC Karin Gullbrand 4
Tingsryds HSC Nellie Persson 4
Tingsryds Hsc Thorgny Björkqvist 4
Tingsryds HSC Åke Bergqvist 4
Värends Hsk Lasse Brincner 1
Värends HSK Christian Balsiger 2
Värends HSK Christer Brincner 3
Värends HSK Clara Larsson 3
Värends HSK Lasse Nilsson 3
Värends HSK Ulrika Rydell 3
Värends HSK Alf Johansson 4
Värends HSK Anders Karlsson 4
Värends HSK Armin Sisic 4
Värends HSK Göran Brincner 4
Värends HSK Martin Antic 4
Värends HSK Rolf Johannesson 4
Värends HSK Solveig Brincner 4
Växjö Bs Birgitta Westerlund 4
Växjö Bs Carl-Axel Moberg 4
Växjö Bs Margareta Lundqvist 4
Växjö Bs Åke Lönnqvist 4
Växjö HSK Maj-Britt Jarl 1
Växjö HSK Sandor Bodi 1
Växjö HSK Bela Bodi 2
Växjö HSK Maire Johansson 2
Växjö Hsk Bengt Andersson 3
Växjö Hsk Dan Hallstan 3
Växjö HSK Jabir Malghouth 3
Växjö HSK Kent Vikström 3
Växjö Hsk Mikael Bodi 3
Växjö HSK Thomas Dahl 3
Växjö HSK Tobias Vikström 3
Växjö Hsk Judith Karlsson 4
Växjö HSK Kerstin Petersen 4
Växjö Hsk Kerstin Svensson 4
Växjö Hsk Niklas Berglund 4
Växjö Hsk Ronjah Pettersson 4
Växjö Hsk Ronnie Pettersson 4
Växjö Hsk Ulrika Strandahl 4


Svenska HästskoKastarFörbundet (SvHKF) 2017
Har du synpunkter, frågor eller upptäckt något fel på hemsidan kontakta gärna webmaster Tomas Lindahl
Delar av material som finns på svhkf sidor är skyddat enligt lagen om upphovsrätt.
Eftertryck eller annan kopiering är strängeligen förbjuden. Copyright © svhkf.se