Vad är bonusjakten?
Välj säsong:
Bonusjakten 2023/2024 | ||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Plac. | Namn | Klubb | Poäng | J ä m j ö O p e n |
R o s l a g e n O p e n |
V a x h o l m O p e n |
S t o c k h o l m s - D M u t e |
V i b y O p e n |
S i b b a m å l a O p e n |
V a x h o l m I n d o o r C u p |
S t o c k h o l m s - D M i n n e |
|||||||||||||
1 | Kent Sundahl | Carlskrona Hsc | 160 | 15 | 10 | 5 | 15 | 15 | 5 | 5 | 0 | x | 10 | x | 15 | 25 | 20 | 5 | 10 | 10 | 10 | x | x | x |
2 | Inge Skoglöv | Jämjö Hsk | 120 | 0 | 5 | 10 | 5 | 10 | 0 | 5 | 5 | x | 10 | x | 10 | x | 30 | 5 | 20 | 0 | 5 | x | x | x |
3 | Sandor Bodi | Växjö Hsk | 115 | 5 | x | 20 | x | x | x | x | x | 15 | x | x | x | 30 | 40 | 0 | 5 | x | x | x | x | x |
4 | Tobias Gneupel | Sibbamåla | 105 | x | 15 | x | 0 | 10 | x | x | 20 | x | 5 | x | x | x | x | 25 | 0 | 15 | 15 | x | x | x |
5 | Gert Karlsson | Korpen Åseda | 100 | x | 5 | 10 | 5 | 25 | 10 | 0 | x | x | x | x | 5 | 20 | x | x | x | x | 20 | x | x | x |
6 | Ingvar Eriksson | Carlskrona Hsc | 90 | 5 | 5 | 0 | 10 | 0 | 5 | 5 | 0 | x | 20 | x | 5 | 10 | 0 | 15 | 0 | 5 | 5 | x | x | x |
7 | Jean Fredriksson Väre | Balders Hsk | 85 | x | 0 | 0 | 10 | 10 | 5 | 0 | x | x | x | 25 | 0 | 10 | x | 0 | 15 | 10 | 0 | x | x | x |
8 | Peter Olsson | Dynapac Hsc | 75 | 0 | 15 | 15 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | x | 10 | x | 0 | x | 15 | 0 | 0 | 10 | 0 | x | x | x |
9 | Matthias Gneupel | Sibbamåla | 65 | 0 | 5 | 10 | 10 | 0 | x | x | 5 | x | 0 | x | x | x | x | 15 | 15 | x | 5 | x | x | x |
9 | Malira Eriksson | Balders HSK | 65 | x | x | x | 5 | 0 | 10 | 0 | x | x | x | 15 | x | 5 | x | x | 15 | 10 | 5 | x | x | x |
9 | Matz Karlsson | Korpen Åseda | 65 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 15 | 10 | 5 | 0 | x | x | 0 | 10 | 10 | 5 | x | x | x | x | x | x |
12 | Louise Tollstam | Dynapac Hsc | 60 | 5 | 5 | 5 | 10 | 5 | x | x | 15 | x | 0 | x | x | x | x | 5 | 0 | 10 | x | x | x | x |
12 | Leo Andersson | Carlskrona Hsc | 60 | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | 0 | 10 | 10 | x | 5 | x | 5 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | x | x | x |
14 | Kristian Jältsäter | Vaxholm Hsk | 55 | x | 5 | 5 | 0 | 5 | 15 | 0 | x | x | x | 5 | x | 5 | x | 5 | x | 5 | 5 | x | x | x |
15 | Lars-Erik Ottosson | Lanternan | 50 | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | x | x | 0 | x | 5 | x | 0 | x | 20 | 5 | 0 | 5 | 0 | x | x | x |
15 | Tommy Karlsson | Sibbamåla | 50 | x | x | x | x | x | x | x | 10 | x | 15 | x | x | x | x | 10 | 10 | x | 5 | x | x | x |
15 | Anitha Fabbeke | Dynapac Hsc | 50 | 0 | x | 10 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | x | 10 | x | 0 | x | 10 | 5 | 0 | 5 | x | x | x | x |
15 | Magnus Israelsson | Sibbamåla | 50 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | x | x | 5 | x | 10 | x | x | x | x | 10 | 5 | 5 | 10 | x | x | x |
19 | Gilbert Pettersson | Lanternan | 45 | x | 0 | 0 | 5 | 5 | x | x | 5 | x | 0 | x | 15 | x | 10 | 5 | 0 | 0 | x | x | x | x |
19 | Olle Ottosson | Dynapac Hsc | 45 | 5 | x | 5 | 0 | x | x | x | 5 | x | 15 | x | x | x | 0 | 5 | 10 | 0 | x | x | x | x |
19 | Daniel Mårtensson | Jämjö Hsk | 45 | 10 | 0 | 5 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | x | x | x | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | x | x | x |
22 | Mattias Olsson | Dynapac Hsc | 40 | x | 0 | 0 | 10 | 5 | x | x | 10 | x | 0 | x | 5 | x | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | x | x | x |
22 | Maire Johansson | Växjö Hsk | 40 | 0 | x | 0 | 0 | 5 | x | x | x | 10 | x | x | 0 | 5 | 10 | 0 | 5 | x | 5 | x | x | x |
24 | Gebriela Kostantinos | Korpen Åseda | 35 | x | x | x | x | x | x | x | x | 25 | x | x | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | x | x | x | x | x |
24 | Natalie Sundahl | Carlskrona Hsc | 35 | 0 | 5 | 5 | x | x | 0 | 5 | 5 | x | x | x | 0 | x | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | x | x | x |
26 | Björn Landberg | Vaxholm Hsk | 30 | x | x | x | 5 | 0 | 15 | 0 | x | x | x | 0 | x | 0 | x | 5 | x | 0 | 5 | x | x | x |
26 | Mats Mårtensson | Jämjö Hsk | 30 | x | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | x | x | x | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | x | x | x |
28 | Lars Johannesson | Jämjö Hsk | 25 | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x | 0 | x | x | x | 0 | x | 20 | 0 | 5 | 0 | x | x | x | x |
28 | Marcus Johansson | Växjö Hsk | 25 | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | 0 | 0 | 15 | 5 | 5 | x | x | x | x | x |
28 | Mikael Grönskog | Sibbamåla | 25 | x | 0 | 0 | 10 | 0 | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | 5 | 10 | 0 | x | x | x |
28 | Göran Olofsson | Korpen Nybro | 25 | 0 | 5 | x | 0 | 0 | x | x | 0 | 0 | x | x | 5 | 0 | 10 | 0 | 5 | x | x | x | x | x |
28 | Martin Anjou | Balders HSK | 25 | x | x | x | x | x | 5 | 5 | x | x | x | 0 | 0 | 0 | x | x | 0 | 5 | 10 | x | x | x |
28 | Janne Pettersson | Balders Hsk | 25 | x | x | x | 5 | 0 | x | x | x | x | x | 5 | 5 | 10 | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x |
28 | Kerstin Svensson | Växjö Hsk | 25 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | x | x | 5 | x | 0 | 0 | x | x | 0 | x | x | x |
28 | Berndt Pettersson | Lanternan | 25 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | x | x | 0 | x | 0 | x | 5 | x | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | x | x | x |
28 | Ronny Lundberg | Lanternan | 25 | 0 | 0 | 5 | 5 | 5 | x | x | 0 | x | 0 | x | 0 | x | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | x | x | x |
37 | Johan Johansson | Tingsryd Hsc | 20 | 15 | x | 0 | 0 | x | x | x | x | 5 | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
37 | Peter Olofsson | Korpen Nybro | 20 | 0 | 0 | x | x | 0 | x | x | 0 | 10 | x | x | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | x | x | x | x | x |
37 | Tomas Lindahl | Korpen Åseda | 20 | 0 | 10 | x | 5 | x | x | x | x | 0 | x | x | 0 | 0 | x | 5 | x | x | x | x | x | x |
37 | Marcus Peterson | Balders HSK | 20 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 5 | 10 | 5 | x | x | x |
37 | Bengt Fabbeke | Dynapac Hsc | 20 | 0 | x | 5 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | x | 0 | x | 0 | x | 0 | 0 | 5 | 0 | x | x | x | x |
37 | Torgny Rågfeldt | Viby HSK | 20 | x | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 5 | x | x | x | 5 | x | 0 | x | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x |
37 | Bengt Andersson | Växjö Hsk | 20 | x | 5 | x | 5 | 0 | x | x | x | 0 | x | x | 5 | x | 0 | x | 5 | x | x | x | x | x |
44 | Mathias Zetterlund | Vaxholm Hsk | 15 | x | x | x | x | x | x | 15 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
44 | Roy Dahlén | Dynapac Hsc | 15 | x | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | x | 0 | x | x | x | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | x | x | x |
44 | Joel Sundahl | Carlskrona Hsc | 15 | 0 | 0 | 5 | x | x | 0 | 10 | 0 | x | 0 | x | x | 0 | x | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x |
44 | Fredrik Lundin | Lanternan | 15 | x | 10 | 5 | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
44 | Mikael Hansson | Lanternan | 15 | x | 10 | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
44 | Ingegerd Pettersson | Lanternan | 15 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | x | x | 0 | x | x | x | 5 | x | 0 | 0 | 5 | 0 | x | x | x | x |
44 | Roger Eriksson | Balders HSK | 15 | x | x | x | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x | 0 | 5 | 0 | x | x | 5 | 5 | 0 | x | x | x |
44 | Sebastian Israelsson | Sibbamåla | 15 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | 0 | x | 5 | x | x | x | x | 0 | 0 | x | 5 | x | x | x |
44 | Max Bodi | Växjö Hsk | 15 | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | x | x | x | x | x |
44 | Rosa Karlsson | Sibbamåla | 15 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 5 | x | x | x | x | 5 | 5 | x | x | x | x | x |
54 | Emma Anjou | Balders HSK | 10 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | 10 | 0 | 0 | x | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x |
54 | Martin Antic | Värends Hsk | 10 | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | 10 | x | x | x | x | x | x | x |
54 | Åke Bergqvist | Tingsryd Hsc | 10 | 0 | x | 5 | 5 | x | x | x | 0 | 0 | x | x | 0 | x | 0 | 0 | x | 0 | x | x | x | x |
54 | Solveig Axelsson | Växjö Hsk | 10 | x | x | x | 5 | 0 | x | x | x | 0 | x | x | 0 | x | 5 | 0 | 0 | x | 0 | x | x | x |
54 | Malena Rågfeldt | Balders HSK | 10 | x | x | x | 0 | 5 | 0 | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x |
54 | Erik Smiding | Vaxholm Hsk | 10 | x | x | x | 5 | 0 | 5 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x |
54 | Irene Pettersson | Lanternan | 10 | x | 0 | 5 | 0 | 5 | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
54 | Maria Andersson | Team Småland | 10 | x | x | x | 0 | 5 | x | x | x | 5 | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x |
54 | Jakob Härdling | Vaxholm | 10 | x | x | x | x | x | x | 5 | x | x | x | 0 | x | 5 | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x |
54 | Håkan Thorsjö | Växjö Hsk | 10 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | x | x | x |
54 | Pascal Letter | Balders HSK | 10 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | 5 | x | x | x | 0 | 0 | 5 | x | x | x |
54 | Julius Gneupel | Sibbamåla | 10 | x | 0 | x | 5 | x | x | x | x | x | 5 | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x |
54 | Johan Viitanen | Viby HSK | 10 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 5 | x | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x |
67 | Dan Hallstan | Växjö Hsk | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | 0 | x | 0 | 5 | 0 | x | x | x | x | x |
67 | Göran Mårtensson | Jämjö Hsk | 5 | x | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x | 0 | x | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | x | x | x |
67 | Jarita Fredriksson Väre | Balders Hsk | 5 | x | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x | 0 | 5 | 0 | x | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x |
67 | Carina Gneupel | Sibbamåla | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x |
67 | Christer Blomgren | Lanternan | 5 | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x | 0 | x | 0 | x | 5 | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | x |
67 | Ulf Svensson | Jämjö Hsk | 5 | x | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | 0 | x | x | x | 5 | x | 0 | x | 0 | 0 | x | x | x | x |
67 | Thomas Dahl | Växjö Hsk | 5 | 0 | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x | 5 | x | x | 0 | x | 0 | x | 0 | x | 0 | x | x | x |
67 | Lasse Brincner | Söders Hsk | 5 | 0 | 0 | 0 | x | x | 0 | 5 | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | 0 | 0 | x | x | x |
67 | Bernt Olsson | Jämjö Hsk | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | x | x | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x |
67 | Ewa Malmqvist | Jämjö Hsk | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | x | x | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x |
67 | Bela Bodi | Växjö Hsk | 5 | 0 | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x | 0 | x | x | x | 0 | 5 | x | x | x | x | x | x | x |
67 | Ulrika Rydell | Värends Hsk | 5 | 5 | x | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x |
67 | Malin Löwberg | Balders Hsk | 5 | x | x | x | 0 | 5 | x | x | x | x | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
67 | Ted Lilja | Lanternan | 5 | x | 0 | 0 | x | 0 | x | x | 5 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x |
67 | Mona Razzaz | Viby | 5 | x | x | x | x | x | x | 5 | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x |
67 | Torbjörn Svennberg | Balders HSK | 5 | x | x | x | x | x | 0 | 5 | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x |
67 | Anton Rågfeldt | Balders HSK | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | 0 | 5 | 0 | x | x | x |
67 | Jonny Åberg | Balders HSK | 5 | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | 0 | 5 | x | x | x |
67 | Marianne Karlsson | Jämjö Hsk | 5 | x | 0 | 5 | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
67 | Amanda Blomgren | Lanternan | 5 | x | 5 | 0 | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x |
67 | Tobias Bodi Nilsson | Växjö Hsk | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | 0 | x | 5 | x | 0 | x | x | x | x | x |
67 | Magnus Härdling | Vaxholm | 5 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | 5 | x | 0 | x | x | x | 0 | x | x | x | x |
67 | Christoffer Väre | Balders HSK | 5 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | 5 | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x |
67 | Hernan Hernandez | Jämjö Hsk | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 5 | 0 | 0 | x | x | x | x | x |
67 | Lotta Sundin | Vaxholm Hsk | 5 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 5 | 0 | x | x | x |
67 | Julia Eriksson | Balders HSK | 5 | x | x | x | x | x | x | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x |
67 | Roland Andreasson | Lanternan | 5 | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 5 | x | x | x | x |
67 | Therese Fredriksson | PBHSPC | 5 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 5 | x | x | x |
67 | Lisbeth Nygaard-Karlsson | Tingsryd Hsc | 5 | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
67 | Marcus Karlsson | Jämjö Hsk | 5 | x | x | x | x | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
67 | Christian Balsiger | Värends Hsk | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
67 | Erik Isaksson | Korpen Åseda | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 5 | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Alf Svensson | Korpen Åseda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x | 0 | x | x | 0 | 0 | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x |
99 | Stefan Olofsson | Korpen Nybro | 0 | 0 | 0 | x | 0 | 0 | x | x | 0 | 0 | x | x | x | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | x |
99 | Ove Klasson | Tingsryd Hsc | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | 0 | x | 0 | 0 | x | 0 | x | x | x | x |
99 | Leif Sundahl | Carlskrona Hsc | 0 | 0 | x | x | 0 | 0 | x | x | 0 | x | 0 | x | 0 | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | x |
99 | Emilia Holgersson | Carlskrona Hsc | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x |
99 | Morgan Athle | Dynapac Hsc | 0 | x | x | x | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Clara Larsson | Värends Hsk | 0 | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Charlotte Fredriksson Väre | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | 0 | 0 | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x |
99 | Björn Gabrielsson | Vaxholm Hsk | 0 | x | x | x | 0 | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x |
99 | Jeremia Karlsson | Korpen Åseda | 0 | x | x | x | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Hugo Eriksson | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Jan Petersson | Lanternan | 0 | 0 | x | 0 | 0 | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Kim Knudsen | Värends Hsk | 0 | x | x | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Rasmus Olsson | Dynapac Hsc | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | 0 | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x |
99 | Jonas Klarström | Team Småland | 0 | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | 0 | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x |
99 | Lukas Bern | Dynapac Hsc | 0 | x | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | 0 | x | x | x | x |
99 | Johan Rågfeldt | Viby | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x |
99 | Yvonne Karlsson | Sibbamåla | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | 0 | 0 | x | 0 | x | x | x |
99 | Sofia Härdling | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x |
99 | Ingegärd Holmquist | Lanternan | 0 | x | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Arne Blihd | Lanternan | 0 | x | 0 | 0 | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Bella Israelsson | Sibbamåla | 0 | x | x | x | 0 | 0 | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Lars Elmeskär | Sibbamåla | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x |
99 | Karin Gullbrand | Söders Hsk | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x |
99 | Hugo Bark | Värends Hsk | 0 | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Kjell Åkesson | Lanternan | 0 | x | 0 | 0 | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Ulrik Hofer | Lanternan | 0 | x | 0 | 0 | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Linnea Gneupel | Sibbamåla | 0 | x | 0 | x | 0 | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Moje Liljegren | Tingsryd Hsc | 0 | 0 | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Kerstin Petersen | Växjö Hsk | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Alice Jältsäter | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Anders Karlsson | Värends Hsk | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Pia Grönskog | Sibbamåla | 0 | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x |
99 | Lisbeth Blihd | Lanternan | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x |
99 | Mats Arbring | Söders | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | 0 | 0 | x | x | x | x | x |
99 | Camilla Nord | Sibbamåla | 0 | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
99 | Elias Ericsson | Sibbamåla | 0 | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
99 | Jimmy Athle | Köping | 0 | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
99 | Robert Karlsson | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x |
99 | Uffe Callerström | Viby HSK | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Björn Jismark | Viby HSK | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Katta Jismark | Viby HSK | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Lena Palovaara | Viby HSK | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Caroline Jismark | Viby HSK | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Kenneth Andersson | Lanternan | 0 | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Emelie Sjöberg | Söders Hsk | 0 | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Malin Nilsson | Athleterna | 0 | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Carina Tikkanen | Athleterna | 0 | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Jimmy Carlsson | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Hasse Johansson | Tingsryd Hsc | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Felix Lumphe | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Daniel Olsson | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x |
99 | Peter Olsson 2 | Dynapac | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x |
99 | Christer Eriksson | Korpen Nybro | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x |
99 | Susanne Simonsson | Lanternan | 0 | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x |
99 | Göran Örjebo | Vaxholm Hsk | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x |
99 | Julia Anjou | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x |
99 | Emanuel Hafmar | jämjö | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | 0 | x | x | x | x |
99 | Heidi Svärd | PBHSPC | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
99 | Emil Nilsson | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
99 | Linus Bomler | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | 0 | x | x | x |
99 | Luie Von Dahn | 4Wheels | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x |
99 | Hamza Music | 4Wheels | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x |
99 | Tage Gallenmüller | 4Wheels | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x |
99 | Nat Olsson | Storkarna | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x |
99 | Gustav Svensson | 4Wheels | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x |
99 | Linnea Printzlow | Sibbamåla | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x |
99 | Carina Andersson | Dynapac | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x |
99 | Mimmi Reindahl | Dynapac | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x |
99 | Liza Larsson | PBSHPC | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Linus Blom | Vaxholm HSK | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | David Norr | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Kajsa Johansson | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Helene Johansson | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Sofia Karlsson | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Ellen Gorgiev | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Maria Axelsson | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Anton Engvall | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Ebba Kronhamn | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Dessire Lundin | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Ingrid Diedrichs | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Moa | Årsta | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Wendela Gripenberg | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Tomas Olofsson | Korpen Nybro | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Adam Carlsson | Dynapac Hsc | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Anders Johansson | Dynapac Hsc | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Anders Johansson 2 | Dynapac Hsc | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Rebecka Lundin | Dynapac Hsc | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Hjalmar Fredriksson | Dynapac Hsc | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Palle Schjölin | Tingsryd Hsc | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Christer Pettersson | Tingsryd Hsc | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Albin Möller | Carlskrona Hsc | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Bertil Carlsson | Tingsryd Hsc | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Lennart Karlsson | Tingsryd Hsc | 0 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Jörgen Estgren | Lanternan | 0 | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Saga Karlberg | Jämjö Hsk | 0 | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Anders Alriksson | Dynapac | 0 | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Christoffer Lovén | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Martin Smeds | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Olle Lovén | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Micke Anjou | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Andre Kuusisto | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Daniella Liljemon | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Kelly Frödin | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Ebba Lovén | Balders HSK | 0 | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Pia Brovold | Vaxholm Hsk | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Karen Jältsäter | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Sabina Rydberg | Vaxholm Hsk | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Micael Karlsson | Värends Hsk | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Christer Brincner | Söders Hsk | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Åse Larsson | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Thomas Diedrichs | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Elin Olsson | Dynapac Hsc | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Eva Åkesson | Lanternan | 0 | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Jerry Viksten | Korpen Åseda | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Johan Karlsson | Korpen Åseda | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Krister Nygren | Korpen Åseda | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Arne Nygren | Korpen Åseda | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Emil Rehn | Korpen Åseda | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Joakim Strand | Korpen Åseda | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Sune Olsson | Korpen Nybro | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Bo Petersson | Korpen Nybro | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Per-Olof Johansson | Sibbamåla | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Lilian Karlqvist | Lanternan | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x |
99 | Mona Andersson | Storkarna | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x |
99 | Tony Borgström | Storkarna | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x |
99 | Ulf Callerström | Viby HSK | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
99 | David Welin Berger | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
99 | Rasmus Karlsson | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
99 | Pelle Svensson | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
99 | Mats Kögl | Köping | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
99 | Lars Sjöberg | Köping | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
99 | Janne Branting | Köping | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
99 | Nils-Erik Branting | Köping | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
99 | Camilla Svensson | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
99 | Ingela Thorsjö | Växjö Hsk | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
99 | Renée Rosen Berecz | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
99 | Louise Jansson | PBHSPC | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
99 | Filip Gorgiev | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
99 | Anton Brantheim | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
99 | Andreas Candelöf | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
99 | Maria Gernandt | Vaxholm | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
99 | Björn Bydén | PBHSPC | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | 0 | x | x | x |
Svenska HästskoKastarFörbundet (SvHKF) 2023 |
Har du synpunkter, frågor eller upptäckt något fel på hemsidan kontakta gärna webmaster Tomas Lindahl |
Delar av material som finns på svhkf sidor är skyddat enligt lagen om upphovsrätt. |
Eftertryck eller annan kopiering är strängeligen förbjuden. Copyright © svhkf.se |